Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçe’de bana eşit davranılmadı

G.Saray’ın yeni transferi Servet, sarı lacivertli takımdan ayrılırken hiç üzülmediğini belirtirken, Volkan "F.Bahçe’ye gitseydim, babam benimle hayatta konuşmazdı" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
G.SARAY’ın yeni transferleri Servet Çetin ile Volkan Yaman, rekabetle forma yarışı olan sarı kırmızılı takıma katkı sağlamak için transfer olduklarını belirtirken, F.Bahçe’ye gönderme yaptılar. Servet, "F.Bahçe’de yaşadığım sıkıntıyı yaşayacağımı düşünmüyorum. Herkese eşit davranılırsa sıkıntı olmaz" dedi ve şunları söyledi:

Kendime güveniyorum

"F.Bahçe’de hoca benim yerime başka oyuncular aldı. Bize eşit davranılmadı. O bölgeye yabacı oyuncular alındı. F.Bahçe’den ayrılırken hiç üzülmedim. Hayırlısı da oldu G.Saray gibi büyük camiaya geldim. Forma konusunda kendime güveniyorum." Almancasının Türkçesinden daha iyi olduğunu bunun kendisi için avantaj olduğunu belirten Volkan ise şöyle konuştu: "Çok çalışıp hayalimi gerçekleştirdim. Rekabet olmadan başarı olmaz. Futbolcu hep rahatsız olacak alttan zorlayacak biri olmalı. Kendime güveniyorum. Güvenmesem bu adımı atmazdım. Seyircisiz oynadığımız maçlarda takıma ayak uydurmuş olurum. Küçüklüğümden beri G.Saraylıyım. F.Bahçe’ye gitseydim, babam benimle hayatta konuşmazdı."

Pahalı transfer eleştirisi

G.SARAY Divan Kurulu dün Galatasaray Üniversitesi’nde yapılırken, üyeler, yüksek maliyetli transfer yapıldığı gerekçesiyle yönetimi eleştirdi. Kulübün kötü yönetildiğini savunan Duygun Yarsuvat "Tüm borçlar, yönetimin kendini başarılı gösterme çabası için yapılmaktadır. Yönetim görevden ayrıldığında, bu borçlar yönetim kurulu üyelerine ödetilmeli" dedi. Yarsuvat’ın açıklamasına sinirlenen yönetici Cengiz Özyalçın, "Bari yöneticilerin fotoğraflarını basıp, altına da ’Enayiler’ diye yazın o zaman" diyerek tepki gösterdi. Kurulda, borcun 188 milyon dolar olduğu açıklandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz