« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçe, Burak için Manisa ile görüşüyor

Fenerbahçe Kulübü, Vestel Manisasporlu Burak Yılmaz'ı transfer etmek için kulübüyle görüşüyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Kulübü'nün resmi internet sitesinde konuyla ilgili şu açıklama yapıldı:

“Bugün bazı gazetelerde Vestel Manisasporlu oyuncu Burak ile birebir görüşme yapıldığı ve kendisinden de transfer konusunda söz alındığı şeklinde iddialar ortaya atılmaktadır. Söz konusu iddialar yalandır. Kulübümüz bu oyuncunun kulübü ile görüşme yürütmektedir ve anlaşma sağlandığı takdirde transferini gerçekleştirecektir. Futbolcunun kendisi ile herhangi bir temasımız kesinlikle yoktur.”

YARALI: “BURAK YILMAZ VE SELÇUK İNAN'A TRABZONSPOR TALİP OLDU”

Vestel Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı, Burak Yılmaz ve Selçuk İnan'a Trabzonspor'un talip olduğunu, görüşmelerin sürdüğünü bildirdi. Yaralı yaptığı açıklamada, Burak ve Selçuk'un transferleriyle ilgili durumun bu hafta içinde netleşeceğini belirtti.

Fenerbahçe'nin Burak'a talip olduğu yolunda medyada haberler bulunduğunu hatırlatan Yaralı, şöyle dedi: “Oyuncularımız Burak Yılmaz ve Selçuk İnan'a Trabzonspor'dan resmi olarak teklif geldi. Görüşmeler sürüyor. Bu hafta içinde görüşmelerin olumlu sonuçlanacağını umut ediyoruz. Başka hiçbir kulüpten kulübümüze, herhangi bir futbolcuya yönelik transfer teklifi yok. Bu hafta yapılacak olan yönetim kurulu toplantısında genel kurul kararı alacağız.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz