« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçe bizimle motive oluyor

“Fenerbahçe, gündemi ikinci yarıda kendileriyle oynayacağımız maç üzerine kurmak istiyor. Çünkü Trabzonspor daha revaçta.”

Yunus Emre SEL / DHA
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR Teknik Direktörü Şenol Güneş, hakemlerin kendilerine töleranslı davrandığını iddia eden Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’a bir kez daha yanıt verdi. Antalya Belek’te kamp yaptıkları otelde basın toplantısı düzenleyen Güneş, şunları söyledi:

Bizim öncelikli gündemimiz Fenerbahçe maçı değil, Ankaragücü maçı. Fenerbahçe, gündemi onun üzerine kurmak istiyor. İlk maçta Antalyaspor’la karşılaşacaklar. Ama motivasyonu bu takım üzerine kurmazlar. Çünkü Trabzonspor daha revaçta.

Ben daha önceki konuşmalarımda Aykut Kocaman’a cevap vermedim, Trabzonspor camiasının çirkin bir şekilde itham edilmesi üzerine cevap vermeye çalıştım.. Sayın Aziz Yıldırım’a da cevap vermem. Ama teknik adam olarak Aykut Kocaman’la konuşurum. *

Colman, Jaja ve Alanzinho ise izinsiz olarak gelmedi. Onların neden kampa geç geldiklerini araştıracağız. Ama hukuki olarak en ağır şekilde ceza almalarını sağlayacağız.

İşimi şansa bırakmam

ŞENOL Güneş, “Milli Piyango bileti aldınız mı?” sorusuna da şu cevabı verdi: “Milli piyango bileti almam. Hiç inanmam. İşimi şansa bırakmam. Hiç şans oyununu bilmem. Benim birinci piyangom eşim, ikincisi ise işimdir. Ben milli piyango bileti alarak zengin olmadım, çalışarak zengin oldum.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz