« Hürriyet.com.tr
MENÜ

F.Bahçe bizi zor yener

Trazonspor'a devre arasında Eskişehirspor'dan gelen Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Burak Yılmaz, Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'nda yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'yle ligde yapacakları maça olan motivasyolarının en az kupa maçındaki kadar olduğunu söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe'nin şampiyon olabilmesi için Trabzonspor'u yenmesi gerektiğini vurgulayan genç futbolcu bunun kolay olmayacağını belirterek, ''Kupa finalinde kazanmayı çok istedik. Daha iyi oynadık. Arzuluyduk ve kazandık. Şimdi aynı arzulu oyunu lig maçında göstereceğiz. Fenerbahçe’nin şampiyon olması için bizi yenmesi gerekiyor; bu da çok zor olacak. Biz oraya galibiyet için gideceğiz'' dedi.

ŞENOL GÜNEŞ'İN YÜZÜNÜ KARA ÇIKARMADIM

Devre arasında Trabzonspor'a gelmekle çok iyi bir karar verdiğini belirten Burak, ''Devre arasında Trabzonspor’a gelmemin daha doğru olacağını düşündüm. Şenol Güneş de bunu çok istiyordu. Hocamın yüzünü kara çıkarmadığımı düşünüyorum. Bundan sonra da çıkarmayacağım'' şeklinde konuştu.

AVRUPA LİGİ'NDE GRUPLARDAN ÇIKACAĞIZ

Avrupa Ligi'nde de başarılı olmak istediklerini vurgulayan Burak, sözlerini şu şekilde bitirdi: ''UEFA Avurapa Ligi’nde elemeleri geçip, gruplara kalmak, sonrasında ise gruplardan çıkmak istiyoruz. Bunu başaracak güçteyiz.''


Bunları da Beğenebilirsiniz