ÇANAKKALE HABERLERİ

Ezine'de Vergi Haftası etkinlikleri

AA / Birol Güngördü
24.02.2016 - 09:57Son Güncelleme :

- İlçe Mal Müdürü Obruk, Yahya Çavuş İlkokulunu ziyaret etti

AA / Birol Güngördü

ÇANAKKALE (AA) - Ezine Mal Müdürü Serpil Bulunmaz Obruk, Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, Yahya Çavuş İlkokulunu ziyaret etti.

Okul Müdürü İdris Yılmaz ve öğretmenler tarafından karşılanan Obruk ve beraberindekiler, 2 ve 3. sınıflarda eğitim gören öğrencilerle görüştü.

Vergi bilincinin oluşması için ziyareti gerçekleştirdiklerini ve öğrencilerle bir araya gelmek istediklerini belirten Obruk, vergi hakkında çeşitli bilgiler vererek öğrencilere meyve suyu ve kek ikram etti.

Obruk, öğrencilere verginin önemini anlattıklarını ifade ederek, "Öğrencilerimiz vergi bilinci ile yetişirlerse gelecekte vergi anlayışı tam anlamıyla yerleşmiş bir toplum oluşturmayı başarabiliriz. Ziyaretlerimizde öğrencilerimizin genç beyinlerinde yer eden vergi ve önemi hakkında sahip oldukları bilgiler bizleri çok mutlu etti" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Ezine'de Vergi Haftası etkinlikleri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 09 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ezine'de Vergi Haftası etkinlikleri haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı