ÇANAKKALE HABERLERİ

Ezine Birlik Minibüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin genel kurulu

AA / Birol Güngördü
26.02.2016 - 10:18Son Güncelleme :
AA / Birol Güngördü

ÇANAKKALE (AA) - Ezine Birlik Minibüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin genel kurul toplantısı yapıldı.

Otogardaki bir kahvehanede yapılan genel kurul Başkan Alaaddin Demir'in açılış konuşmasıyla başladı. Demir, genel kurula katılan üye ve misafirlerine teşekkür etti.

Genel kurulda 2015 yılı yönetim, denetim kurulu faaliyet raporları ile bilanço, gelir gider hesapları okunarak oy birliğiyle kabul edildi.

Daha sonra yapılan seçimde Demir, yeniden başkan seçildi. Yönetim kurulu üyeliklerine Fehmi Güler, Mehmet Çakır, Tanju Erkan, Murat Çetinkaya getirildi.

Genel kurula Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, AK Parti Ezine İlçe Başkanı Fırat Akgün, Ezine Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yılmaz Konca, kooperatif başkanları ile üyeler katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Ezine Birlik Minibüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin genel kurulu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 10 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ezine Birlik Minibüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin genel kurulu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı