ÇANAKKALE HABERLERİ

Ezine Add’den İmza Kampanyası

IHA
30.10.2015 - 11:26Son Güncelleme :

ŞEHİT FATİH DURU İÇİN İMZA KAMPANYASI BAŞLATILDI.

IHA

Ezine Atatürkçü Düşünce Derneğinden şehit Fatih Duru isminin, mezun olduğu okula verilmesi için imza kampanyası başlattı.
Ezine ADD üyeleri tarafından hayata geçirilmeye çalışılan proje için Cumhuriyet Mahallesi Nahit Şenoğlu Caddesi üzerinde yer alan Ezine Mesleki Eğitim merkezi binasının isminin Şehit Piyade Onbaşı Fatih Duru olarak değiştirilmesi için imza kampanyası başlattı. Ezine Atatürkçü Düşünce Derneğinin destek verdiği kampanyaya katılımlar devam ediyor. İmza kampanyasının sloganı ise ‘Şehidin Adı Mezun Olduğu Okulda Yaşasın’ olarak belirlendi.
ADD Başkanı Erol Şahin, Fatih Duru’nun sivilde ki mesleğinin berberlik olduğunu hatırlatarak eğitimini aldığı ve sonrasında mezun olduğu okulun ise Ezine Mesleki Eğitim Merkezi olduğunu belirtti. ADD Başkanı Şahin, Fatih Duru’nun ismini okula verilmesi için başlatılan kampanyaya, tüm Ezinelilerden destek istedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Ezine Add’den İmza Kampanyası hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 11 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ezine Add’den İmza Kampanyası haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı