Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Ezel’de büyük itiraf

  Hürriyet Haber
  10.12.2009 - 13:00 | Son Güncelleme:

  Kenan İmirzalioğlu ve Cansu Dere’nin başrollerini paylaştığı Ezel dizisinin Monte Cristo Kontu’ndan çalıntı olduğu iddialarına yanıt gecikmedi.

  Cansu Dere'nin en güzel pozları / Foto Galeri

   

  Kenan İmirzalıoğlu / Foto Galeri

   

  Ezel'in unutulmaz sahneleri / Foto Galeri

   

  Ekranda dayı fenomeni / Haber-Galeri

   

  Gülay Afşar'ın sunduğu 'Hafta Sonu Haber Merkezi' programına telefonla bağlanan senarist Kerem Deren, Mesut Yar’ın gündeme getirdiği bu konuda bakın neler söyledi.

    

  KUVVETLİ BİR ESİNLENME VAR AMA...

   

  Senaryoyu Pınar Bulut ile birlikte yazan Kerem Deren, "Yaptığımız iş de edebiyat da zaten bir uyarlama, bir etkilenme sanatı aslında. Biz, evet çıkış noktalarımızdan biri. Tabi ki buna ya serbest uyarlama diyebiliriz ya kuvvetli bir esinlenme diyebiliriz... Beni ilgilendiren tarafı nereye götürdüğümüzdür. Onunla ilgili eleştiri beni ilgilendiriyor" diye konuştu.

   

  Önemli olanın aldıkları hikayeyi nereye götürdükleri ve işi ne kadar iyi yaptıkları olduğunu vurgulayan Kerem Deren, "Onunla ilgili eleştiriler beni ilgilendiriyor. O, bizim işimizi ne kadar iyi yaptığımızın ölçütü çünkü" dedi.

  Kerem Deren,gelen tepkilerden de memnun olduklarını belirterek "Şu anda bu iyi işliyor bence. İnşallah devam ettirebiliriz" şeklinde konuştu.

   

  İZLEYİCİNİN İÇİNİ BURKAN SÖZLERE DEVAM

   

  Ezel'de Oscar Wilde'dan Ömer Hayyam'a kadar birçok ünlü isimden yapılan alıntılar da dikkat çekiyor.

  Bu konuda da Kerem Deren, "Zaten edebiyat yaptığımız işin, televizyonun, sinemanın da kaynağı. Biz de çok besliyoruz zaten. Bir de bir temasal derdimiz var. Onu da edebiyatla beslemeye çalışıyoruz... Bir nevi misyon yüklenmeye çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı