Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Ezel aşkı gerçek mi oluyor!

  Hürriyet Haber
  25 Kasım 2009 - 15:16Son Güncelleme : 25 Kasım 2009 - 17:21

  Cem Yılmaz'la olan ilişkisini kısa süre önce bitiren Cansu Dere'nin, Ezel dizisindeki rol arkadaşı Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte olduğu iddia edildi.

  Birlikte rol aldıkları "Yandım Ali" adlı sinema filminin setinde aşk yaşadıkları öne sürülen Ezel dizisinin başrol oyuncuları Cansu Dere ile Kenan İmirzalıoğlu için aynı iddia yine ortaya atıldı.

   

  Hem Zeynep Beşerler ile birlikte olan Kenan İmirzalıoğlu hem de Cansu Dere “Aramızda aşk yok” açıklaması yaptı. Ancak ikili hakkında daha önce de çıkan aşk dedikoduları Cansu Dere’nin o dönemde Cem Yılmaz ile yaşadığı ilişkinin sonlanmasına neden olmuştu.

   

  Bugünlerde İmirzalıoğlu ile birlikte olduğunu söyleyen Zeynep Beşerler’in sürekli gecelerde yalnız görünmesi ise acaba bu sefer ki dedikodu da “Kenan’ın ilişkisinin bitmesine neden olacak mı” sorusunu gündeme getirdi.

   

  Magazinciler ise ikili hakkındaki söylentiler için  “Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Aşk yaşayanlar el ele yakalana kadar iddiaları reddederler. Kenan ile Cansu arasındaki ilişki yakında patlar” yorumunda bulundu.

   

  Cansu Dere / Foto Galeri

  Kenan İmirzalıoğlu / Foto Galeri

  Ezel'den beri birlikteler / Foto Galeri

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı