ANTALYA HABERLERİ

EXPO taksileri ihaleyle belirlenecek

DHA
26.03.2016 - 16:17Son Güncelleme :
EXPO taksileri ihaleyle belirlenecek
DHA

 

ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Büyükşehir Belediyesi, EXPO 2016 Fuar Alanı'nda hizmet verecek taksilerin plakalarını belirleyecek ihale, 28- 30 Mart tarihlerinde Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, EXPO 2016 kapsamında kente gelen yerli ve yabancı ziyaretçilerin modern ve konforlu ulaşım hizmeti alabilmesine yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda EXPO'da hizmet verecek taksiler için de çalışma başlattı. EXPO 2016 Fuar Alanı'na hizmet vermek üzere 100 araçlık taksi durağı oluşturuldu. Bu durakta 3 yıl süreyle çalışacak taksilerin plakalarının ihaleyle belirlenmesi kararlaştırıldı.

28- 30 Mart 2016 tarihlerinde, Antalya Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantı Salonu'nda encümen huzurunda yapılacak olan ihaleye, ihale teknik şartnamesinde belirtilen şartları taşıyan ve Antalya Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde alınmış duraklı veya duraksız 'T' plaka ruhsatlı araç sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları katılabilecek.

10 bin lira muhammen bedel üzerinden başlayacak ihaleye katılacaklardan istenilen belgelerden bazıları şöyle: "Adli sicil belgesi, geçici teminatın verilmesi, Antalya Büyükşehir Belediyesine vadesi geçmiş borcu olmadığına dair belge, 2886 sayılı D.İ.K. göre ihalelere katılmaktan yasaklı ve cezalı olmadığına dair beyan, tahditli 'T' plakalı aracın ruhsat fotokopisi, UKOME Genel Kurul Kararı ile belirlenen bir taksi durağında çalışıyor ise, ihaleye katılarak üzerinde ihale kaldığı takdirde eski durak yerindeki hakkından feragat edeceğine dair yazılı taahhütname."  

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden EXPO taksileri ihaleyle belirlenecek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2016 tarihinde saat 16 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça EXPO taksileri ihaleyle belirlenecek haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı