ANTALYA HABERLERİ

EXPO Ödüllü Fotoğraflar Bakanlık Katında

IHA
27.10.2015 - 12:26Son Güncelleme :

EXPO 2016 ANTALYA AJANSI VE TFSF İŞBİRLİĞİ İLE DÜZENLENEN 'ÇİÇEK VE ÇOCUK' KONULU FOTOĞRAF YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ESERLERİ ANTALYA VALİSİ MUAMMER TÜRKER İNCELEDİ

IHA

EXPO 2016 Antalya Ajansı ile Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) işbirliğinde düzenlenen ‘Çiçek ve Çocuk’ konulu fotoğraf yarışmasında dereceye giren eserler, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nda sergileniyor.
Bakanlık Özel Kalem Müdürlüğü katında sergilenen 13 ödüllü fotoğraf büyük ilgi görüyor. EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Antalya Valisi Muammer Türker, yönetim kurulu üyesi Nazif Alp ve Genel Sekreter Haşmet Suiçmez, dereceye giren ve mansiyon alan 13 fotoğrafı inceledi. Vali Türker, “Her birinde ayrı estetik var ve iyi görüntülenmiş fotoğraflar. Fotoğraf sanatçılarının emeğine sağlık” yorumunu yaptı.
Türkiye’nin farklı bölgelerinden 374 fotoğrafçı, bin 155 eser ile yarışmaya katılmış, Kocaeli’den Leyla Emektar birinci, Giresun’dan Kemal Özkılıç ikinci ve Bursa’dan Ahmet Çetintaş üçüncü olmuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden EXPO Ödüllü Fotoğraflar Bakanlık Katında hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 12 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça EXPO Ödüllü Fotoğraflar Bakanlık Katında haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı