ANTALYA HABERLERİ

EXPO 35. Yönetim Kurulu Toplantısı Ankara’da Gerçekleştirildi

IHA
26.10.2015 - 16:03Son Güncelleme :

EXPO 2016 ANTALYA AJANSI 35. YÖNETİM KURULU TOPLANTISI ANKARA'DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

IHA

EXPO 2016 Antalya Ajansı’nın 35’nci yönetim kurulu toplantısı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu başkanlığında Ankara’da yapıldı. Bakan Arzu, “41 ülkeye ulaşmış olmamız memnuniyet verici” dedi.
EXPO 2016 Antalya Ajansı’nın 35’nci yönetim kurulu toplantısı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu başkanlığında gerçekleştirildi. Bakan Arzu, toplantı öncesi EXPO Yönetim Kurulu Başkan Vekili olan Antalya Valisi Muammer Türker ile çalışmalar hakkında kısa süreli bir görüşme yaptı. Ankara’daki yönetim kurulu toplantısında EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Haşmet Suiçmez, ülke katılımları, sergi alanındaki proje ve çalışmalar hakkında kurul üyelerine detaylı bilgi sundu. Genel Sekreter Suiçmez, çalışmaların yürüyen takvimle eşzamanlı sürdüğünü belirtti.
Toplantı sonrası kısa bir değerlendirme yapan Bakan Kutbettin Arzu, 60 ülke ile de ayrıca irtibatın sürdüğünü belirterek, “41 ülkeye ulaşmış olmamız memnuniyet vericidir. 60 ülkeyle irtibatımız sürüyor. Önümüzdeki süreçte ülke katılım sayısının daha da artacağını umuyorum. En yüksek katılımlı EXPO’yu yapacağımıza inanıyoruz.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden EXPO 35. Yönetim Kurulu Toplantısı Ankara’da Gerçekleştirildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 16 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça EXPO 35. Yönetim Kurulu Toplantısı Ankara’da Gerçekleştirildi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı