ADANA HABERLERİ

Evrensel Hafızlar Derneği’nden ASKON’a Ziyaret

IHA
25.02.2015 - 13:54Son Güncelleme :

EVRENSEL HAFIZLAR DERNEĞİ (EHAD) ADANA ŞUBE BAŞKANI EMRULLAH SARMAN VE BERABERİNDEKİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, ANADOLU ASLANLARI İŞADAMLARI DERNEĞİ (ASKON) ADANA ŞUBE BAŞKANI RECEP ÇALIŞKAN’I ZİYARET ETTİ.

IHA

Evrensel Hafızlar Derneği (EHAD) Adana Şube Başkanı Emrullah Sarman ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan’ı ziyaret etti.
Ziyaret sırasında konuşan EHAD Adana Şube Başkanı Emrullah Sarman, “Hafızlığın ülkemizde ve tüm İslam dünyasında hak ettiği mertebeye ulaşması için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Bütün hafız kardeşlerimizi de çalışmalarımıza destek vermeye çağırıyoruz. Rabbim nefislerimizi ve nesillerimizi bir ömür boyu Kur’an hizmetinde daim eylesin. Tarihte Kur’an’a hizmet eden nice millet ve devletler tarihin şeref levhalarına isimlerini altın harflerle yazdırmışken Kur’an’ın özüne ve ruhuna sırtını dönenler ise asla müreffeh olamamışlardır” diye konuştu.
EHAD Adana Şubesi’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ise, “Ülkemizin de içinde bulunduğu manevi tahribatı önlemek için elini taşın altına koymaya hazır insanlarla faaliyetlerini sürdüren Evrensel Hafızlar Derneği’nin gayretli çalışmalarını takip ve takdir ediyoruz. Kalpleri ürperten, çağlara meydan okuyan ve bir benzeri asla olmayan Kur’an-ı Kerim’e duyulan ihtiyaç her geçen gün hızla artmaktadır” dedi.
Başkan Recep Çalışkan ziyaretin sonunda, Evrensel Hafızlar Derneği’ne başarılarının devamını diledi. EHAD Adana Şube Başkanı Emrullah Sarman’da, Çalışkan’a günün anısı olarak plaket takdim etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Evrensel Hafızlar Derneği’nden ASKON’a Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 13 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Evrensel Hafızlar Derneği’nden ASKON’a Ziyaret haberi güncellenecektir.

ADANA NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  05:56
 • Guneş
  07:38
 • Öğle
  12:44
 • İkindi
  15:16
 • Akşam
  17:31
 • Yatsı
  19:02
Sayfa Başı