Gündem Haberleri

  Evlilik yıldönümünü kutlarken öldü

  A.A
  26.11.2009 - 13:28 | Son Güncelleme:

  Samsun'un Terme ilçesinde bir yerel gazete sahibi, eşine sürpriz yaparak bir restoranda düzenlediği evlilik yıl dönümü kutlaması sırasında geçirdiği kalp krizi sonucu öldü.

  Terme'de haftalık olarak yayımlanan Terme Bilgi Gazetesi Sahibi Eyüp Şentürk (47), 20 yıllık eşi Dilek Şentürk'e sürpriz yaparak ilçedeki bir tesiste evlilik yıl dönümü partisi düzenledi.

  Sevdikleri ve yakınlarını ile 3 yıl önce geçirdiği bypass ameliyatını gerçekleştiren doktor ve hastanede görevli bazı sağlık çalışanlarını da kutlamaya davet eden Şentürk, eşiyle dans edip eğlenirken aniden fenalaştı.

  Kalp krizi geçirdiği anlaşılan Şentürk, olay yerinde bulunan doktor ve sağlık çalışanlarının müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

  Eşine sürpriz yaparak daveti son ana kadar gizlediği belirtilen Şentürk'ün ölümü ilçede üzüntüye neden olurken, yakınları olayın şokunu yaşıyorlar.

  Davetin, “adeta Şentürk'ün veda partisi” olduğunu ifade eden yakınları, “Sevdiği herkesi çağırmıştı. Böyle bir olayı insan duysa inanmaz” diyerek üzüntülerini dile getirdiler.

  Bu arada, Şentürk'ün ölümü üzerine fenalık geçiren eşinin evinde sağlık kontrolünde tutulduğu bildirildi.

  Şentürk'ün cenazesinin ise ilçenin Sarayköyü'nde toprağa verileceği bildirildi.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı