GİRESUN HABERLERİ

Evlilik yıl dönümünü 4 yılda bir kutlayacaklar

AA / Atakan Çıtlak
29.02.2016 - 14:37Son Güncelleme :

- Giresun'da iki çift, nikahlarını bugün kıydırarak 4 yılda bir denk gelecek evlilik yıldönümleri için "evet" dedi

AA / Atakan Çıtlak

GİRESUN (AA) - Giresun'da nikahlarını bugün kıydıran iki çift, 4 yılda bir denk gelecek evlilik yıl dönümleri için "evet" dedi.

Melek Baba ve Erdoğan Öztürk ile Kısmet Kara ve Adil Aykut Biçer, Giresun Belediyesi evlendirme dairesinde kıyılan nikahla dünyaevine girdi.

Erdoğan Öztürk, gazetecilere yaptığı açıklamada, evlilik tarihini özellikle seçtiklerini belirterek, "Bugünü kendi adımıza kıymetlendirelim istedik ama bu 4 yılda bir evlilik yıl dönümü kutlayacağımız anlamına gelmiyor. Her yıl mutlu ve mesut şekilde kutlayacağımızı söylemek isterim" diye konuştu.

Melek Baba ise nişanlısının ısrarı üzerine 29 Şubat tarihinde nikah kıymayı kabul ettiğini ifade ederek, "Aslında benim istediğim bir tarih değildi ama kendisi çok ısrar etti. Çok mutluyum. İnşallah hayırlısı olur" dedi.

Kısmet Kara, şartlar nedeniyle nikahlarının 29 Şubat'ta kıyıldığını kaydederek, "29 Şubat 4 yılda bir geliyor. Kutlama konusunda biraz sorun olabilir ama biz yine de her yıl kutlayacağız" ifadesini kullandı.

Adil Aykut Biçer de çok mutlu olduğunu dile getirerek, yıl dönümlerini her yıl kutlayacaklarını söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Giresun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Giresun ilinden Evlilik yıl dönümünü 4 yılda bir kutlayacaklar hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 14 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Evlilik yıl dönümünü 4 yılda bir kutlayacaklar haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı