Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Evlilik yakın

İlk evliliğini Özlem Önal’la yapan Nur Taşkent, ikinci kez nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

Artık bekarlığa veda zamanının geldiğini düşünen ve yaklaşık sekiz aydır birlikte olduğu Ela Çubukçu ile önümüzdeki aylarda evlenmeyi planlayan Taşkent’e geçen akşam Ortaköy’de rastladım. Elbette yanında sevgilisi de vardı. Çiftin keyfi her zamanki gibi yerinde görünüyordu.

Renkli tanıtım

Hyundai firması, Atos Prime, Matrix, yenilenen Getz ve yeni Sonata modellerini önceki akşam düzenlenen bir tanıtımla satışa sundu. Ali-Şafak Kibar çiftinin ev sahipliğini üstlendiği Swissotel’deki gecede, yurt dışından gelen dansçıların şovları büyük ilgi gördü. Bu arada dansçı kızlardan birinin birkaç saniyelik göğüs frikiği de dikkatlerden kaçmadı. ENBE Orkestrası eşliğinde sahneye çıkan Nükhet Duru’nun şarkılarıyla renklenen organizasyona katılanlar arasında İstanbul Valisi Muammer Güler ve İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah da vardı.

İki ay önce yalanlamışlardı

Güzide Duran, İlker İnanoğlu’ndan ayrıldıktan sonra Moris Kohen’le flört etmeye başlamıştı. Bu aşk da ilk kez iki ay önce KELEBEK’e haber olmuştu. Ancak aynı günlerde taraflar bu iddiaları yalanlama yoluna gitmişti.

Kohen’in Ulus Çamlıtepe Sitesi’ndeki evine gelen ve sabaha kadar orada kalan Duran, ısrarla arkadaş olduklarını söylüyor, Kohen ise arkadaşı İlker İnanoğlu’nun sevgilisiyle birlikte olamayacağını belirtiyordu. Bu inkarlar çabuk unutuldu!

Moris Kohen, iki hafta önce, Atıl Kutoğlu’nun New York’taki defilesinde podyuma çıkan Güzide Duran’ın yanındaydı. Artık aşklarını gizleme gereği duymayan çift, Hello dergisine işte böyle poz verdi.

Sonunda yüzükler takıldı

Vedat Alaton, evlilik yolunda ilk adımı attı ve yaklaşık sekiz aydır birlikte olduğu Nilüfer Zapçı’yla nişanlandı. Geçen hafta aile arasında yüzüklerini takan çift, önceki akşam Hyundai’nin Swissotel’deki tanıtım gecesinde karşıma çıktı. Dostları, ilk evliliğini yaptığı Femke Diskuis’ten dört yıl önce boşanan Vedat Alaton’un nikah masasına oturmak için fazla zaman kaybetmeyeceğini fısıldıyorlar.

Sezonu kapadı

Semine Duygun, yaz aylarının tamamını Bodrum’daki evinde geçirmişti. Fransa ve İngiltere’den gelen dostlarını da yine orada ağırlayan Duygun, havaların soğumasıyla birlikte İstanbul’a döndü.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI