BURSA HABERLERİ

Evlilik Ve Aile Okulu Yıldırımlıları Bekliyor

IHA
04.08.2015 - 15:55Son Güncelleme :

TOPLUMUN SAĞLAM TEMELLERLE AYAKTA DURMASININ GÜÇLÜ BİR AİLE YAPISI İLE MÜMKÜN OLACAĞININ ALTINI ÇİZEN YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL HAKKI EDEBALİ, “HAYATA GEÇİRİLEN EVLİLİK VE AİLE OKULU’NA YENİ KURSİYERLERİMİZİ BEKLİYORUZ” DEDİ.

IHA

Toplumun sağlam temellerle ayakta durmasının güçlü bir aile yapısı ile mümkün olacağının altını çizen Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Hayata geçirilen Evlilik ve Aile Okulu’na yeni kursiyerlerimizi bekliyoruz” dedi.
Yaşamın her alanında sosyal projeler üreten Yıldırım Belediyesi, özellikle aile, kadın, genç ve çocuk olgularına gösterdiği hassasiyetle dikkat çekiyor. Aile olgusuna artı değer katmayı ve evliliklerin sağlam temellere dayanarak uzun yıllar sürmesini hedeflediklerini ifade eden Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Toplumun yapı taşı aileleri oluştururken gençleri karşılaşacakları durumlar karşısında bilinçlendirmeye çalışıyoruz. 8 dönemde 383 kursiyerimiz eğitimlerini başarı ile tamamladı. Eylül ayında başlayacak 9. dönem için kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlarımız Barış Manço Kültür Merkezi’nde bulunan Evlilik ve Aile Okulu’na giderek kayıtlarını yaptırabilirler ve 368 86 74 numaralı telefondan bilgi alabilirler” diye konuştu.
Toplumun temel taşı olan aile birliğini oluştururken sevgi, saygı ve merhametin öğrenildiği aile kültürüne sahip çıkılması gerektiğini belirten Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Toplum ailede kazanılan temellerle güçlü olur. Bireyler aile içerisinde gördükleri sevgi, saygı, hoşgörü, merhamet ve bir olma duygusu ile toplumu oluşturmada önemli rol oynayacaklardır. Aile değerlerine önem veren bir Yıldırım oluşturabilmek adına hayata geçirdiğimiz Evlilik ve Aile Okulu toplumsal değerlere önemli katkılar sağlıyor” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden Evlilik Ve Aile Okulu Yıldırımlıları Bekliyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Ağustos 2015 tarihinde saat 15 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Evlilik Ve Aile Okulu Yıldırımlıları Bekliyor haberi güncellenecektir.

BURSA NAMAZ VAKİTLERİ

18 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:26
 • Guneş
  08:14
 • Öğle
  13:12
 • İkindi
  15:33
 • Akşam
  17:48
 • Yatsı
  19:23
Sayfa Başı