DENİZLİ HABERLERİ

Evlilik Okulu'nda 32. dönem başladı

DHA
30.04.2017 - 17:04Son Güncelleme :
DHA

DENİZLİ'de Büyükşehir Belediyesi'nin "Ailemi Seviyorum" projesi kapsamında düzenlediği Evlilik Okulu'nda 32. dönem başladı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin 2012 yılında hayata geçirdiği Ailemi Seviyorum projesi kapsamında düzenlediği Evlilik Okulu'nda 32. dönem start aldı,

Aileye bağlı iletişim problemlerinin azaltılması, nitelikli ve mutlu evliliklerin kurulması, faydalı ve sağlıklı bireylerin yetişebilmesi hedefiyle hizmet veren Evlilik Okulu'nun 32. dönem ilk dersine, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Psikolog Gülay Korkut ve kursiyerler katıldı.

Genel Sekreter Yardımcısı Gökoğlan, eğitim anlamında Büyükşehir Belediyesi'nin başarılı ve örnek çalışmalar yaptığını kaydederek, "Evlilik öncesi, evlilik anı ve evlilik sonrasında geçen bu uzun süreç içerisinde karşılaşacağınız her türlü olumlu ve olumsuz konular sizlere uzmanımız tarafından anlatılacak. 16 gün sürecek eğitimlerde anlatılacak konular evliliğinize büyük katkılar sağlayacak. Evliliklerinizin hayırlı, uzun ve mutlu olmasını temenni ediyoruz" dedi. Konuşmanın ardından Psikolog Gülay Korkut tarafından kursiyerlere ilk ders verildi.

Deniz TOKAT / DENİZLİ, (DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Evlilik Okulu'nda 32. dönem başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Nisan 2017 tarihinde saat 17 04’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Evlilik Okulu'nda 32. dönem başladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı