Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Evlilik dışı 2 çocuğu daha varmış

  Hürriyet Haber
  23 Mayıs 2011 - 00:00Son Güncelleme : 23 Mayıs 2011 - 00:31

  Geçen hafta 25 yıllık eşi Maria Shriver’dan ayrıldığını, hizmetçisinden de 14 yaşında bir çocuğu olduğunu itiraf eden Hollywood’un ünlü aktörü eski California valisi Arnold Schwarzenegger’in başı daha büyük belada. Ünlü aktris Jane Seymour (60), CNN televizyonuna verdiği demeçte “Terminatör” yıldızı Arnold Schwarzenegger’ın herkesten sakladığı evlilik dışı en az 2 çocuğunun daha olduğunu ileri sürdü.

  63 yaşındaki aktörün eşinden ayrıldığı haberine hiç şaşırmadığını söyleyen Seymour, “Arnold, herkesin bildiğini dünya öğrenmeden önce harekete geçip açıkladı. Bunun daha başlangıç olduğuna inanıyorum. Arnold’ı çok yakın tanıyanlardan aldığım haberlere göre. iki çocuğu daha var” dedi. Amerikan NBC kanalının, sekiz yaşındaki çocuğunun babasının Schwarzenegger olduğunu iddia edip DNA testi isteyen bir kadının avukatlarla görüştüğünü iddia etmesi, aktrisin iddialarını daha da güçlendirdi.
  Bu arada eşi Maria’yı aldattığını kabul eden ünlü aktör büyük bir tazminat ödeyebilir. Bahsedilen rakam 400 milyor dolar.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı