Ege Haberleri

  Evlenecek çiftler Ege-Koop AVM’ye

  İZMİR (DHA)
  16.02.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Ege-Koop Alışveriş Eğlence Kültür ve Sanat Merkezi, “Dünya Evi” konseptiyle açılışa hazırlanıyor. Ayrancılar’da Mart’ın ilk haftasında resmi açılışı yapılacak ihtisas alışveriş merkezinde, evlenecek çiftler gelinlikten ayakkabıya, nikah salonundan şekerine, beyaz eşyadan mobilyaya, balayı için tatil seçeneklerinin sunulacağı acentelere kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

  İhracat noktası

  Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, “Türkiye’nin ilk ‘İhtisas Alışveriş Merkezi’ Ege-Koop AVM çatısı altında kuruluyor. 26 yılda 100 bin kişiyi ev sahibi yapan Ege-Koop, bu kez herkesi evlendirecek” dedi.
  Kemeraltı Çarşısı Derneği Başkanı Mehmet Gülaylar’ın başkanlığında kurulan ekibin gerçekleştireceği bu projeyle ilgili detay çalışmalarını tamamladığını kaydeden Aslan, 600-650 milyon dolar civarında iş hacmine sahip gelinlik sektörünün lokomotif görevini göreceği bu projeyle, Ege-Koop AVM’nin Türkiye’nin ihracat noktası da olacağını söyledi.

  AK Parti’ye ziyaret

  ? Ege-Koop Başkanı Hüseyin Aslan ile Kemeraltı Esnaf Derneği Başkanı Mehmet Gülaylar, AK Parti İl Başkanı Ömer Cihat Akay’ı ziyaret ederek Ankara’da gecekonduların yıkılıp başka yere taşınması konusunda çıkarılan özel yasanın İzmir’de de uygulanmasını istedi. Aslan, “Aksi taktirde gecekondu sayısı artar. Önlem alınmazsa bu kent gecekondu şehri olur” dedi.Bu konuda belediyelerin üzerine düşen görevi yerine getirmediğini öne süren Akay, “Belediye başkanları 1/100 binliklerde üzerine düşen görevleri yapmıyor. İnsanların ev yapması ev sahibi olması konusunda frene basıyorlar, istemiyorlar” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı