Ege Haberleri

EGE

  Evinin önünde kan kaybından can verdi

  Yaşar ANTER / BODRUM, (DHA)
  25.12.2009 - 00:00 | Son Güncelleme: 24.12.2009 - 20:28

  Bodrum’da yaşayan ressam ve heykeltıraş Mustafa Kemal Fuat Hotinli villasının önünde başından ağır yaralı bulundu. Hotinli, bir süre sonra kan kaybından yaşamını yitirdi.

  BODRUM’da yaşayan ressam ve heykeltıraş Mustafa Kemal Fuat Hotinli (49), dün saat 08.00 sıralarında, Kumbahçe Mahallesi Sarı Agahoğlu Sokak’taki villasının önünde kanlar içinde yatarken bulundu.

  Komşular, polise ve 112 Acil Servis’e haber verdi. Ancak başına aldığı darbe nedeniyle çok kan kaybettiği belirlenen Hotinli, ambulans gelene kadar yaşamını yitirdi. Bekar olan Hotinli’nin kredi kartları, parası ve otomobilinin anahtarı cebinde bulundu. Başına sert bir cisimle vurulduğu sanılan Hotinli’nin cesedi, Devlet Hastanesi’ne götürüldü, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderileceği öğrenildi.

  Otomobil ortada yok

  Gürültüler üzerine dışarı çıkan Hotinli’nin hizmetçisi Nebile Düzgün (52), olayı duyunca şoke oldu. Düzgün, “Akşam neşeliydi, bir sıkıntısı yoktu. Sabah geldiğimde kendisini göremedim. Otomobili de yerinde değildi. Alışverişe gittiğini düşündüm” dedi. Düzgün daha sonra Hotinli’nin İstanbul’daki yakınlarına telefon ederek, acı haberi verdi.

  Sanatçının öldüğünü haber alarak villasına gelen yeğeni Zeynep Hotinli, sinir krizi geçirdi. Genç kız, arkadaşları tarafından güçlükle sakinleştirdi. Polis, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü, Hotinli’nin kayıp olan otomobilinin arandığını bildirdi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı