Gündem Haberleri

  Evine giren kadınlar altınlarını gasp etti

  İsmail TEMİZ/SAMSUN, (DHA)
  05.07.2007 - 13:44 | Son Güncelleme:

  SAMSUN’da 29 yaşındaki Hüsniye Kavak, havanın sıcak olması nedeniyle evinin kapısını açık bırakınca, su içmek bahanesiyle içeri giren 2 kadın tarafından altınları gasp edildi. Polis merkezine giderek şikayetçi olan Kavak, “‘Bağırma yoksa seni öldürürüz’ diyerek tehdit ettiler, korkumdan sesimi çıkartamadım” dedi.

  Olay dün akşam saatlerinde Hastane Mahallesi Madalyon Sokak üzerinde meydana geldi. 7 aylık hamile ev kadını Hüsniye Kavak, giriş katında oturduğu evin kapısını havanın sıcak olması nedeniyle açık bıraktı. Kapının açık olmasını fırsat bilen 2 kadın, su içmek bahanesiyle eve girdi. İddiaya göre Kavak kadınlara su verdiği sırada biri elini tutup, diğeri omuzlarına bastırdı. ‘Bağırma yoksa seni öldürürüz’ diyen kadınlar, Hüsniye Kavak'ın kolundaki 4 altın bilezik, boynundaki altın kolye ile 2 altın yüzüğü alarak kaçtı.

  Olaydan sonra polis merkezine giderek şikayetçi olan Hüsniye Kavak, “Su içmek için eve girdiler. Ben sü verirken elimi tutup üzerime bastırarak, ‘Bağırma yoksa seni öldürürüz’ diye tehdit edip altınlarımı çaldılar. Hamile olduğum için kendilerine karşı koyamadım. İki kadından da şikayetçiyim” dedi.

  Polis, gaspçı kadınların kimliğini belirleyip yakalamak için soruşturma başlattı.

   

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı