« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Evimde gibiyim

Perez: Sarı kırmızılı formayı giyince hiç yabancılık çekmedim
Galatasaray'ın yeni transferi, "Takımda hiç yabancılık çekmedim. Zaten çabuk uyum sağlarım. Gelmeden önce de G.Saray'ı çok iyi biliyordum. Elele vererek futbolda yeni başarılara imza atacağız" dedi...

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME
BİZDEN BİRİ

Galatasaray'ın Marsilya'dan transfer ettiği Perez, çok kısa bir sürede takıma uyum sağlayıp, sarı kırmızılı kulübü evi gibi kabul etti. Arkadaşlarıyla sanki yıllardır birlikteymiş gibi sıcak ilişkiler kuran ve "bizden biri" dedirten Perez, Galatasaray için "Sanki evimdeyim. Hiç yabancılık çekmedim. Zaten uyum sorunu yaşamam" dedi.

PARA KONUŞMADIM

"G.Saray'ı gelmeden önce de çok iyi biliyordum" diyen Perez, "Transfer teklifini bana ilettiklerinde hiç para konuşmadım. Sadece transferleri sordum. Kimler gitti, kimleri aldınız diyerek, bilgi aldım. Büyük başarılara imza atacağımıza inandığım için G.Saray'a geldim" ifadesini kullandı.

İSYANKAR DEĞİLİM

Fransız futbolcu çok sarı kart gördüğü yönündeki eleştirilere "Evet sert oynuyorum ve kartlar görüyorum ama benim sertliğim topa. Hırçın değilim. Pascal Nouma'nın ne kadar isyankar olduğunu duyuyordum. Ben onun gibi olmayacağım. Kimseye isyan etmem" diye konuştu.

BÜYÜK HEDEFLER

Herkesin takımın başarısı için birlik ve beraberlik içinde olması gerektiğini belirten Perez, "G.Saray Lisesi'nin kuruluşunu merak etmiştim ve okudum. G.Saray temeli sağlam bir kulüp. Elele vererek futbolda yeni başarılara imza atacağız" diyerek sözlerini tamamladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler