« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Evde sezonu kapadı

Beşiktaş dün bu haberle çalkalandı. İbrahim’in eşiyle tartıştığı ve sehpaya tekme attığı için sakatlandığı iddia edildi. Ancak milli futbolcu bu haberleri yalandı ve , ‘Aile mahremiyetimi hiçe sayıyorlar, dava edeceğim’ dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
Kavga iddiası

Beşiktaş ve Milli Takım’ın yıldızı İbrahim Üzülmez, ‘Evde’ sezonu kapadı. Dün sabah saatlerinde İsviçre Hastanesi’ne kaldırılan ve ameliyat edilen Üzülmez’in sakatlığı için dedikodu kazanı da kaynamaya başladı. İbrahim Üzülmez’in eşi Neslihan Üzülmez ile tartıştığı ve bu tartışma sonrası oturduğu koltuğun önündeki camla kaplı sehpaya tekme attığı, sol ayak aşil tendonunu kopardığı ve komşularının yardımıyla hastaneye götürüldüğü iddia edildi. Üzülmez’in eşinin de olayı kulüp doktorlarına haber verdiği ifade edildi.

İspata davet

Bu haberler kulaktan kulağa fısıldanırken, internet sitelerinde de yayınlanmaya başladı. Dün Anadolu Ajansı aracılığıyla bir açıklama yapan İbrahim Üzülmez iddiaları yalanladı ve, ‘Ben hiçbir zaman özel hayatımla gündeme gelmedim. Magazinel anlamda da haber olmadım. Aile mahremiyetini hiçe sayan ve gerçeklikten oldukça uzak bu haberi kaleme alan kişiler ve kurumlar karşısında yasal hakkımı saklı tutarak, iddiaları ispata davet ediyorum. Ayrıca kendini bilen ve ayaklarıyla ekmeğini kazanan bir insanın bilincine sahip olduğumu da belirtirim ’ diye konuştu.

Doktorlar açıkladı

İsviçre Hastanesi’nde 4 saate yakın bir ameliyat geçiren İbrahim Üzülmez’in ameliyat sonrası yoğun bakıma alındığı ve durumunun iyi olduğu açıklandı. İbrahim Üzülmez, kulüp doktorları Yalçın Yavuzer ve Ayhan Optur’un kontrolünden sonra dinlenmesi için evine gönderildi. Yavuzer, milli futbolcunun sezonu kapattığını, çalışmalara ancak 2 ay sonra başlayabileceğini ve ancak yeni sezonda takımındaki yerini alabileceğini açıkladı.

Gökhan Keskin banyoda sakatlandı

BEŞİKTAŞ Kulübü’nün eski yıldızlarından Gökhan Keskin, Malta ile yapılan milli maç öncesi banyoda ayağından sakatlanmış kadro dışı bırakılmıştı. Keskin, Malta’da kaldıkları otelin banyosunun ufak olduğunu bu nedenle antrenman sonrası duş alırken dizini çarptığını ve liflerinde kopma meydana geldiğini ve 2 ay oynayamadığını belirttti.

RÜŞTÜ REÇBER elini kesmişti

FENERBAHÇE’nin milli kalecisi Rüştü Reçber bir derbi karşılaşması öncesi eşi Işıl ile tartışmış sonra da elini cam kestiğini açıklamıştı. Bu kesik yüzünden milli kaleci uzun süre formasından uzak kalmıştı. Rüştü’nün bu olayı medyada büyük yer alırken, sarı lacivertli yönetim olayı saklamak için büyük bir uğraş vermişti.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler