KIRKLARELİ HABERLERİ

Evde Sağlık Ve Sosyal Hizmetleri Değerlendirme Komisyon Toplantısı

IHA
13.10.2015 - 21:00Son Güncelleme :

KIRKLARELİ'NDE EVDE SAĞLIK VE SOSYAL HİZMETLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI VALİ ESENGÜL CİVELEK BAŞKANLIĞINDA YAPILDI.

IHA

Kırklareli’nde Evde Sağlık ve Sosyal Hizmetleri Değerlendirme Komisyon Toplantısı’nın ikincisi valilik toplantı salonunda yapıldı.
Vali Esengül Civelek başkanlığında gerçekleşen toplantıda, Kırklareli’nde sunulan Evde Sağlık Hizmetleri değerlendirildi, Ayrıca, çalışmaların aksatılmadan taraflarca eksiksiz yürütülmesine, Evde Sağlık Hizmetleri konusunda yerel basına ve halka yönelik duyuruların yapılmasına gibi konular görüşüldü.
Kırklareli Valisi Esengül Civelek Başkanlığı’nda gerçekleşen toplantıya, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Gider, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser, İl Sağlık Müdürü Ali Fatih Selvi, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Fergan Genç, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Çiğdem Cerit, Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr. Demet Aydoğdu ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Remziye Algın katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırklareli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırklareli ilinden Evde Sağlık Ve Sosyal Hizmetleri Değerlendirme Komisyon Toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Ekim 2015 tarihinde saat 21 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Evde Sağlık Ve Sosyal Hizmetleri Değerlendirme Komisyon Toplantısı haberi güncellenecektir.

KIRKLARELİ NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  06:32
 • Guneş
  08:22
 • Öğle
  13:16
 • İkindi
  15:34
 • Akşam
  17:49
 • Yatsı
  19:27
Sayfa Başı