Gündem Haberleri

  Evde çektiği film başına dert oldu

  Hürriyet Planet
  07.09.2012 - 00:39 | Son Güncelleme:

  İspanya’da sosyalist bir kadın politikacı, kendi kendine çektiği pornografik içerikli film internete sızınca zor durumda kaldı.

  El Mundo gazetesinin haberine göre, Sosyalist İşçi Partisi’nden Toledo kenti Belediye Meclisi Üyesi olan Olvido Hormigos Carpio, çırılçıplak halde yatağında kendi kendini tatmin ettiği görüntüleri kocasına izletmek için videoya kaydetti.

   

  EVDE ÇEKTİĞİ FİLM BAŞINA DERT OLDU / WEB TV

   

  Carpio, videonun Youtube’a sızması üzerine partisini ve ailesini daha fazla zedelememek için istifa kararı alan Carpio, ailesi, partisi ve sosyal medyadaki takipçilerinin verdiği destekten güç alarak, istifa etmekten vazgeçtiğini açıkladı.

   

  Sosyalist İşçi Partisi Genel Sekreter Yardımcısı Elena Valenciano, Twitter üzerinden Carpio’ya destek mesajları yolladı. “Bunun için istifa etme”, “Olvido Hormigos’un arkasındayım” benzeri mesajlarla Carpio’yu destekledi.

   

  SİYASİ KOMPLO MU

   

  Sözkonusu videonun Belediye Başkanı'nın e-posta kutusundan yayılmış olabileceği konuşuluyor. Los Yebenes Belediyesi'nin sosyalist sözcüsü Anastasio Priego, videonun Belediye Başkanı tarafından yayılmış olmasının kesinleşmesi halinde konunun tamamıyla değişeceğini ve bunun politik amaçlı yapıldığını göstereceğini söyledi.

   

  Belediye Başkanı'nın üyesi olduğu Halk Partisi ise videoyu yayma iddialarını yalanladı.

     

  Yanlış bir şey yaptığına inanmadığını belirten Carpio, “Öncelikle bu video benim evimde çekildi ve özeldi. Bu videonun yayılmasını istemezdim ve hiçbir suç işlemedim. Ancak Los Yebenes çok küçük bir köy” açıklamasında bulundu.

   

  Youtube, evli ve iki çocuklu Carpio’nun başvurusu üzerine görüntüleri kısa bir süre sonra kaldırdı, ancak görüntüler internette binlerce kişi tarafından izlendi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı