Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Evcil’e yataklık eden Silahçı kayıp

  Bület CİVANOĞLU - Selahattin BUDAKOĞLU / DHA
  21 Ekim 2008 - 00:00Son Güncelleme : 20 Ekim 2008 - 23:51

  Nesim Malki cinayetinin azmettiricisi Erol Evcil’in Bursa’da evinde gizlendiği eski Bursaspor Kulübü başkanlarından Hüseyin Silahçı, "İntihar edeceğim" yazılı not bıraktıktan sonra kayıplara karıştı.

  BURSASPOR’da 1995 yılında Kulüp Başkanlığı yapan Hüseyin Silahçı, babası Hüsamettin Silahçı’nın 1987 yılında ölmesinden sonra bıraktığı servet ile Bursa’nın en zenginleri arasında yer aldı. Kardeşinin payını ödeyerek babasının kurduğu İnkişaf Tekstil Fabrikası’nın tüm hisselerine sahip olan Hüseyin Silahçı, 2 çocuğunun olduğu ilk eşinden boşandı. Manken Yasemin Koşal ile uzun süre nişanlılık dönemi geçiren Silahçı, Bursa’da 4 evi varken, beş yıldızlı Almira Otel’in kral dairesinde yaşamaya başladı. Satın aldığı uçak ile Yasemin Koşal’ı günü birlik İtalya, Fransa ve Yunanistan’a götüren Silahçı, aralarında özel yapım Lamborghini ve Ferrari’lerin de bulunduğu 10’a yakın lüks otomobil koleksiyonu ile çok konuşuldu.

  Hızlı yaşayan Hüseyin Silahçı, çabuk çöktü. Bursaspor Kulüp Başkanlığı yaparken Zeytin Kralı Erol Evcil ile tanışan Silahçı, sahip olduğu tekstil fabrikasını Erol Evcil’e satıp burada maaşlı işçi olarak çalıştı. Silahçı, evlendiği ikinci eşi ve bir çocuğunun olduğu Selin Silahçı’ya düştüğü bu durumu kabul edemediğini söylediği öğrenildi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı