« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Eva'nın tahtını hangisi alacak?

Chelsea menajeri Jose Mourinho ve fizyoterapist Eva Carneiro arasında yaşanan gerilim konuşulmaya devam ediyor.

Koray DURKAL
SON GÜNCELLEME

Carneiro görevini bıraktıktan sonra Portekizli teknik adam ve kulüp hakkında dava açmaya hazırlanırken, yerini kimin alacağı ise şimdiden tartışma konusu oldu.

İşte Carneiro’nun yerini alabilecek o isimler;

Evanın tahtını hangisi alacak

1-Swantje Thomssen (Borussia Dortmund): Jürgen Kloop tarafından Dortmund A takımına kazandırılan Thomssen, U23 takımında elde ettiği başarılı işlerle kısa sürede ön plana çıkmayı başardı. Başarılı fizyoterapistin en önemli özelliklerinden biri de oyuncularla kurduğu diyalog olarak gösteriliyor.

Evanın tahtını hangisi alacak

2- Maria Varas (Ciudad Rodrigo): Salamanca Bölgesi’nin takımı olan Ciudad Rodrgio’da görev yapan Maria Vargas, 25 yaşında olmasına rağmen büyük bir futbol aşığı. Yeşil sahalarda görev almak için büyük emek sarf eden Vargas, Chelsea’de çalışmak istediğini reddetmiyor.

Evanın tahtını hangisi alacak

3-Victoria Mclntyre (Hamilton): İskoçya takımlarından Hamilton’da kariyerini sürdüren fizyoterapist Victoria, akademik kariyeriyle de dikkat çekiyor. Alanında ülkenin en beğenilen kadınlarından biri olan Victoria, Eva Carneiro’nun tahtına aday gösterilen ilk isimlerden biri.

Evanın tahtını hangisi alacak

4-Natalie Cune (Shortwood United):
İngiltere amatör lig takımlarından Shortwood takımının fizyoterapisti Natalie, güzelliğiyle büyük dikkat çekiyor. Sıkça haberlere konu olan Natalie, ligin bile üzerinde bir popülariteye sahip.

Evanın tahtını hangisi alacak

5-Aimee Clark (Aberdeen):
İskoçya’nın köklü kulüplerinden Aberdeen’in fizyoterapisti Aimee Clark, aynı zaman eski bir Hokey oyuncusu. Aimee, aynı zamanda kulübün kadın futbol takımına gönüllü olarak fizyoterapist desteği veriyor.

Evanın tahtını hangisi alacak

6-Aileen Anderson (Motherwell): İskoç Ligi’ndeki kadın fizyoterapistlerden biri de Aileen Anderson. 23 yıl Hibernian’da çalıştıktan sonra geçtiğimiz yıl istifa ederek Motherwell’e imza atan Anderson, yeşil sahaların bu alandaki en tecrübeli isimlerinden biri olarak biliniyor.

Evanın tahtını hangisi alacak

7-Kate Gascoigne (Carlisle): Genç ve rezerv takımlarda görev alan Kate, 2012 yılından bu yana Carlisle United’da çalışıyor. Takım tarafından oldukça sevilen Kate, en büyük rüyası olan yeşil sahalarda çalışmayı bu sayede gerçekleştirdiğini her fırsatta dile getiriyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz