« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Euro2008’e gideceğiz

FIFA’nın Türkiye’ye çok ağır bir ceza verdiğini söyleyen Selçuk Şahin, "Nerede oynarsak oynayalım Avrupa Şampiyonası’na katılacağız" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE’nin milli futbolcusu Selçuk Şahin, FIFA’nın Türk Milli Takımı’na verdiği cezanın ağır olduğunu belirterek, "Ancak nerede oynarsak oynayalım 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri’ne gideceğiz" dedi. Dereağzı Tesisleri’nde basın toplantısı düzenleyen genç oyuncu, "Bu cezalara itiraz edilecek. Ben yapılacak itirazın sonuç vermesini bekliyorum. Ancak şartlar ne olursa olsun, biz elimizden geleni yapacağız ve nerede oynarsak oynayalım finallere gideceğiz" diye konuştu.

F.Bahçe’nin ikinci yarıya iyi başlamadığını kaydeden milli futbolcu, "Arkadaşlarım ilk yarıda oldukları gibi istekliler, ama bazen talihsizlik yaşadık. Her takım her zaman iyi oynayamaz, bazen düşüşler olabilir. Taraftarımız bize destek olsun." ifadesini kullandı. G.Saray’da yaşanan mali krize de değinen Selçuk Şahin, şöyle konuştu: "Zor durumda olmalarına seviniyoruz diyemeyiz. Onların bu durumda olması, bizim için de üzücü."

Bunları da Beğenebilirsiniz