ETÜDER, Melih Şahinöz ile yola devam ediyor

Hürriyet Haber
03.06.2017 - 15:04 | Son Güncelleme:

Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği (ETÜDER), 5. Olağan Seçimli Genel Kurulu yapıldı. Gerçekleştirilen seçimde ETÜDER mevcut Başkan Melih Şahinöz ile yola devam kararı aldı.

Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği’nin (ETÜDER) iki liste ile gerçekleştirilen 5. Olağan Genel Kurulu, 1 Haziran 2017 Perşembe günü İTO Cemile Sultan Korusu tesislerinde oldu. Oyların çoğunu alan mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Melih Şahinöz göreve devam edecek.

Genel Kurul’un açılış konuşmasını yapan ETÜDER Yönetim Kurulu Başkanı Melih Şahinöz “Dünyada yaşanan global ve bölgesel krizin de etkisiyle geçtiğimiz bir buçuk yılda sektörün yaşadığı sıkıntılar tüm paydaşlarımızı zorladı. Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri sektörü olarak bu krizden çok ciddi şekilde etkilendik. Maalesef bu sebeple aramızdan ayrılmak zorunda kalan üyelerimiz oldu” dedi.

Sektör olarak hep ileriye bakmaları gerektiğini vurgulayan Şahinöz “Dernek olarak sektörümüzü kayıt altına almak, sektör paydaşlarını bir araya getirmek, hizmet standartlarını belirlemek, verimliliği arttırmak gibi temel amaçlarımızın yanında ETÜDER üyelerini sürdürülebilir başarıya ulaştırmanın yol haritalarını oluşturacak projelerimizi hayata geçireceğiz” dedi.

ETÜDER Genel Kurulu’nda iki listeyle gidilen seçimlerde Başkan Melih Şahinöz’ün listesindeki isimler, yönetim kuruluna seçildi. ETÜDER’in yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

ETÜDER, Melih Şahinöz ile yola devam ediyor

Etiketler:


EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı