ERZURUM HABERLERİ

ETÜ Karpam’dan "Kariyer Tüyoları" Semineri

IHA
28.10.2015 - 14:45Son Güncelleme :

ETÜ'DE KARİYER TÜYOLARI SEMİNER

IHA

Erzurum Teknik Üniversitesi öğrencilerine iyi bir eğitim vererek, iyi bir gelecek sunma çalışmalarına devam ediyor. ETÜ Kariyer Planlama, Uygulama ve Araştırma Merkezi (KARPAM) ile kariyer.net internet sitesi işbirliği neticesinde “Kariyer.net’ten Kariyer Tüyoları” semineri düzenlendi.
Merkezi Derslikler Binası Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinliğe Rektör Prof. Dr. Muammer Yaylalı’nın yanı sıra çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı. Kariyer.net Etkinlik Yöneticisi Bahtiyar Gençero’nun konuşmacı olarak katıldığı seminerde öğrencilerimize CV Hazırlama ve Etkin Mülakat Teknikleri hakkında bilgiler verildi.
Kariyer planlama, etkin zaman kullanımı, özverili çalışma, iş yaşamındaki rekabet ortamı ve benzer konular üzerinde detaylı bilgiler veren Bahtiyar Gençero’ya, seminer sonunda Rektör Prof. Dr. Muammer Yaylalı tarafından Teşekkür Belgesi takdim edildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden ETÜ Karpam’dan "Kariyer Tüyoları" Semineri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 14 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ETÜ Karpam’dan "Kariyer Tüyoları" Semineri haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı