"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

ETS’den iftar turu

ETS Tur ve Voyage Otelleri’nin sahibi Mehmet Ersoy ile eşi Pervin Ersoy, yakın dostları için bir iftar daveti verdi.

Torba Voyage Otel’deki davete tatillerini Bodrum’da geçiren iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı. Ersoy çifti, yemekte tatil dolayısıyla görüşemedikleri dostlarıyla bol bol sohbet etme fırsatı buldu.

Prense 150 kilo dondurma

Tolga Atalay’ın W Otel’in içindeki Okka Kebap’ta satışa sunduğu tahinli dondurma büyük ilgi görüyor. Suudi Arabistan Kralı Abdullah’ın yeğeni Prens El-Velid Bin Tallal Bin Abdülaziz El Suud da bu  dondurmanın müdavimi oldu. Bodrum’da tatil yapan ve Suudi Arabistan’a dönmeden önce İstanbul’da birkaç gün geçiren prens, Okka’nın işletmecisi Aybars Atik’e 150 kilo dondurma sipariş etti. 10 bin dolarlık dondurma, özel soğutmalı dolap içinde, kargo yoluyla adrese teslim edildi...

Çeşme’nin Muhtar’ı

Dünyanın en büyük gazlı içecek firmalarından Coca Cola’nın CEO’su Muhtar Kent ve eşi Defne Kent, tatil için Çeşme’ye geldi. Gündüzleri yabancı dostlarıyla birlikte özel bir yatla koyları dolaşan, geceleri de Alaçatı’da eğlenen Kent çifti, önceki akşam da Mi Casa Restoran’da görüntülendi. - Eray ARPAŞİN/DHA

Çolakoğlu ile eğlence

Gökhan Çarmıklı ve Emre Ergani’nin bu sezon açtığı Alaçatı’daki Bobou Beach, haftanın her günü farklı bir eğlenceye ev sahipliği yapıyor. Mekânda bugün de ünlü aranjör ve DJ Ozan Çolakoğlu performans sergileyecek.

X