ESKİŞEHİR HABERLERİ

ETO'da internet üzerinden fuar organizasyonu

DHA
30.09.2017 - 13:43Son Güncelleme :
DHA


ESKİŞEHİR,(DHA)- GEÇTİĞİMİZ yıl yaklaşık 1000 üyesini ücretsiz olarak yurt içi fuar organizasyonlarına katımını sağlayan Eskişehir Ticaret Odası (ETO), E-Oda projesi kapsamında bir ilke daha imza atarak fuar organizasyonlarını ve kayıtlarını artık internet üzerinden yapmaya başladı.
ETO, E-Oda projesi kapsamında bir yeniliğe daha imza attı. ETO tarafından eğitim faaliyetlerinin ardından artık yurt içi fuar ziyaretleri de internet üzerinden organize edilmeye başlandı. ETO üyeleri ve üye iş yerinde çalışanlar artık fuar ziyaretleri için www.etonet.org.tr adresinden fuarlar sekmesinden başvuru yapabilecek. Başvuru formunda istenilen bilgileri dolduran ETO üyeleri veya üye işyerinde çalışanlar kısa mesaj ile bilgilendirilecek. Başvuru yapan üyelerin ve üye işyerinde çalışanlarının cep telefonlarına fuar ziyaretinin gerçekleşeceği tarihten iki gün önce, aracın hareket yeri ve saati kısa mesaj ile bildirilecek. Ayrıca sitede yayınlanan 2017 ve 2018 yılı fuar takvimi indirilerek, yeni düzenlenecek olan fuarlar hakkında bilgi de edinilebilecek. ETO üyeleri ve üye işyerlerinde çalışanlar bu sayede düzenlenecek olan tüm fuarları inceleyebilecek ve başvuruda bulunabilecek.
7 GÜN 24 SAAT FUAR ZİYARETİ ORGANİZASYONU
E-Oda kapsamında internet üzerinden yapılan fuar organizasyonları hakkında konuşan Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, üyelerin işlerini kolaylaştıran, zaman kazandıran ve çağa ayak uyduran hizmet anlayışıyla hareket ettiklerini dile getirdi. ETO'nun zamanı yakalayan bir vizyonla üyelerine hizmet verdiğini hatırlatan Güler, "Üyelerimiz ETO Akademi eğitimlerin ardından artık yurt içi fuar inceleme gezilerine de internet üzerinden başvurabilecekler. Bilgisayarlarından ve hatta cep telefonlarından bile kolaylıkla fuar inceleme gezileri için kayıt yaptırabilecekler. Bu uygulama sayesinde üyelerimiz ve üye işyerlerimizde çalışanlar mesai saati kavramı olmadan, internet üzerinden 7 gün 24 saat beklemeden kayıt yaptırabilecekler. Geçtiğimiz yıl yaklaşık 1000 üyemizin ve çalışanının yurt içindeki sektörel fuarlara ücretsiz olarak katılımını sağlamıştık. Bu uygulama ile daha çok üyeye ulaşmayı ve organizasyon sayımızı artırmayı planlıyoruz"diye konuştu.
-

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Eskişehir haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Eskişehir haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde ETO'da internet üzerinden fuar organizasyonu haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı