Ege Haberleri

EGE

  Etkinlikler iptal edildi

  İZMİR, (DHA)
  20.10.2011 - 00:00 | Son Güncelleme: 19.10.2011 - 20:53

  ŞEHİT haberlerinin gelmesinin ardından İzmir’de bazı etkinlikler iptal edildi, ertelendi.

  Karşıyaka Belediyesi bu hafta ve önümüzdeki hafta gerçekleştirilecek tüm açılış, tören ve organizasyonlarını iptal etti. Başkan Cevat Durak, “Ülkemiz üzerinde oynanan oyunların elim bir sonucu olarak hepimizi kahreden olaylar nedeniyle kurumumuzun planladığı tüm açılış ve etkinlikler iptal edilmiştir” dedi.
  İzmir Sanat’ta dün akşam yapılması gereken Cengiz Özkan-İsmail Altunsaray konseri ertelendi. Organizasyon şirketi yetkilileri, “Böyle acı haberlerin geldiği bir günde konser yapmayı uygun bulmadık. Şehitlerin ailelerine sabır diliyoruz” diye konuştu.

  Hangi konserler iptal edildi

  Büyükşehir Belediyesi’nin yine dün akşam yapılacağını duyurduğu Ephesus Brass Grubu’nun Adnan Saygun Sanat Merkezi’ndeki konser de ertelendi.
  Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği yine dün akşamki Mühendislik Mimarlık Haftası etkinlikleri çerçevesinde Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde yapacağımız kokteyli ve bugün 21.00’de Gündoğdu Meydanı’nda yapılacak açıkhava konserini iptal etti.Kültür ve Turizm Bakanlığı İzmir Devlet Klasik Türk Müziği Korosu’nun, Sabancı Kültür Sarayı’nda bu akşam gerçekleştireceği konser de yine terör saldırıları sonucu verilen şehitler nedeniyle iptal edildi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı