DÜZCE HABERLERİ

Etkili Ve Verimli Din Hizmeti İçin Toplandılar

IHA
28.02.2015 - 11:29Son Güncelleme :

FOTO: DÜZCE İL MÜFTÜSÜ SELAMİ EMEN, HER GÜN FARKLI BİRİMDE İDARİ PERSONEL İLE BİR ARAYA GELEREK HİZMETLERİN ETKİLİ VE VERİMLİ BİR ŞEKİLDE YÜRÜTÜLEBİLMESİ İÇİN İSTİŞARE TOPLANTILARI YAPIYOR.

IHA

Düzce İl Müftüsü Selami Emen, her gün farklı birimde idari personel ile bir araya gelerek hizmetlerin etkili ve verimli bir şekilde yürütülebilmesi için istişare toplantıları yapıyor.
Müftü Emen, toplantılarda etkili ve verimli bir hizmet sunma noktasında bilgi alışverişinde bulunduklarını belirterek “Din hizmetlerimizi ve faaliyetlerimizi plan ve program dâhilinde yürütüyoruz. Değerlendirmeler ve problemleri çözme noktasında her gün idari personel ile bir araya gelip, yerinde ve zamanında adımlar atarak etkili ve verimli bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Hizmet akışının sürdürülmesi noktasında görüş ve düşünce alışverişinde bulunuyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Etkili Ve Verimli Din Hizmeti İçin Toplandılar hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Şubat 2015 tarihinde saat 11 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Etkili Ve Verimli Din Hizmeti İçin Toplandılar haberi güncellenecektir.

DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ

18 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:19
 • Guneş
  08:08
 • Öğle
  13:03
 • İkindi
  15:23
 • Akşam
  17:37
 • Yatsı
  19:14
Sayfa Başı