"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Yeni deneyimlere ve sürprizlere açık bir gün

Sosyal anlamda renkli ve değişikliklere, yeni deneyimlere ya da sürprizlere açık bir gün.

Önemli görüşmeler, önemli kişilerden alınacak tavsiyeler, yüksek yaratıcılık, ikna edici konuşmalar, etkin yazılı-sözlü iletişim, sunumlar, raporlamalar, pazarlıklar veya anlaşmalar için uygun günlerdeyiz.
Karşılıklı olarak birbirimizi etkilemekte zorlanmayacağız. Yazılı projelerde ilerlemek veya yeni fikirleri ortaya atmak için ideal zamanlar.

KOÇ
Bugünlerde, önemli randevular, imzalar, maddi konular gündeme gelebilir. Üst düzey kişilerle görüşebilirsiniz. Pazarlık veya yatırım yapabilir, resmi ve hukuki konularda elverişli durumlar yaşayabilirsiniz. Kısa süreli seyahatler de gerçekleştirebilirsiniz.

BOĞA
Bugünlerde, önemli randevular, maddi girişimler, planlar, evrak düzenleme, imza atma ve dosya hazırlama gibi konularda harekete geçmek için uygun bir zaman. Size kâr sağlayacak anlaşmalar gerçekleştirebilirsiniz.

İKİZLER
Aileniz ve gayrimenkulleriniz ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu konularda yeni imzalar atabilir, aradığınız bir ev veya eşya varsa onunla karşılaşabilirsiniz. Kiralık ev veya kiracı sorunu yaşıyorsanız o konulara çözüm bulabilirsiniz.

YENGEÇ
Anlaşma sağlayacağınız konularda maddi dönüşler alabilir veya bazı konularda kar elde edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle görüşebilir, işle ilgili yolculuklar yapabilir veya önemli kişilerin övgüleri karşısında mutlu olabilirsiniz.

ASLAN
Bugünlerde, yeni bir ek gelir elde edebilir, maaşınıza zam alabilir veya yeni maddi kazanımlar elde edebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyeriniz bakımından ödüllere kavuştuğunuz bir dönemdesiniz. Önemli anlaşmalar yapabilirsiniz.

BAŞAK
Kârlı anlaşmalar, pazarlıklar veya planlar ile ilgili gelişmeler ön plana çıkıyor. İşinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir, tez, rapor, sunum gibi konularda ilerleme kaydedebilirsiniz. İşlerinizin istediğiniz gibi ilerleyebileceği bir süreçtesiniz.

TERAZİ
Hukuki konularda, mesafelerin olduğu yerlerle ilgili anlaşmalarda veya pazarlıklarda şanslısınız. Satış, pazarlama, halkla ilişkiler, medya, bilişim, yayıncılık, internet gibi konularda olumlu gelişmeler söz konusu. Yeni bir sosyal medya çalışması veya internet projesi gündeme gelebilir.

AKREP
Bugünlerde, sevdiğiniz insanlarla özel planlar, romantik buluşmalar ve şanslı sosyal aktiviteler yaşanabilir. Yeni yolculuklara çıkabilir, yeni insanlarla tanışabilir. İstediğiniz şeyleri satın almaya karar verebilirsiniz.

YAY
Bugünlerde, kariyeriniz, imajınız veya sosyal hayattaki duruşunuz ile ilgili konularda çok şanslısınız. İnsanlardan takdir alabilirsiniz. Randevular, pazarlıklar, sunumlar veya anlaşmalar için olumlu günler.

OĞLAK
Farklı kültürlerle tanışarak yeni deneyimler yaşayabilir, sevdiğiniz insanlarla seyahatlere çıkabilir, medya, eğitim, hukuk, bilişim ve ticaret gibi konularda yeni fırsatlarla karşılaşarak ön plana gelebilirsiniz. Yabancılarla ilişkiler ve yurtdışı ile ilişkiler anlamında da bu günler oldukça parlak. Bu konularda şans sizden yana.

KOVA
Aile, ev ve gayrimenkul ile ilgili konularda bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir. Ev alım-satım, kiralama, ev kredisi, tadilat, dekorasyon, ev arkadaşı gibi konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Size kâr getirecek anlaşmalar veya alışverişler yapabilirsiniz.

BALIK
Aileniz, eviniz veya gayrimenkulleriniz ile ilgili konularda etkili olabilir ve bu etkiyle olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yolculuk, raporların tamamlanması, sunumlar, imzalar veya anlaşmalar ile ilgili de bu günlerde şanslısınız.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI