ETİ’den Gamze Bulut’a destek

Hürriyet Haber
17.08.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

Eskişehir’de kurulan ETİ, kentin yetiştirdiği ve 2012 Londra Olimpiyatları’nda Türkiye’nin atletizmdeki gururu olan Gamze Bulut’u üstün başarısından dolayı ödüllendirdi.

ETİ, 2012 Londra Olimpiyatları’nda 1500 metrede 4.10.40'lık derecesiyle Türkiye’ye gümüş madalya getiren Gamze Bulut’a 100 bin Türk Lirası verdi. ETİ Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Hakan Polatoğlu, Gamze Bulut’a ödülünü dün Eskişehir Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nde takdim etti.

ETİ Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Hakan Polatoğlu, kuruluşundan bu yana Eskişehir’de faaliyetlerini sürdüren bir şirket olarak, şehrin ekonomisine ve sosyo-kültürel hayatına katkıda bulunmayı daima ön planda tuttuklarını hatırlattı.

ETİ’nin kentin spor alanındaki gelişimi için de aktif rol aldığını, son dört sezondur futbolda Eskişehirspor’un ana sponsoru olduklarını vurgulayan Hakan Polatoğlu, “ETİ Şirketler Grubu olarak topluma olan sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Sosyal sorumluluk anlayışımızı, ülkemizin aydınlık yarınlara ulaşmasında temel rolü olacak olan çocuklarımıza ve gençlerimize yatırım yapmak olarak benimsedik. Bu anlayışımız kapsamında uluslararası arenalarda çeşitli başarılara imza atan Türk gençleri görmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Polatoğlu, bu kapsamda 2012 Londra Olimpiyat Oyunları’nda 1500 metre atletizm yarışında Türkiye’ye gümüş madalya getiren Gamze Bulut’a Eskişehir’e yaşattığı gururdan dolayı teşekkür ederek sözlerini şöyle sürdürdü: “Gamze Bulut, Eskişehir’in son dönemde yetiştirdiği şüphesiz en başarılı sporcu. Türkiye’ye gümüş madalya ile haklı bir onur yaşatan, olimpiyatlarda hepimizi gururlandıran Gamze Bulut’u gönülden kutluyoruz. Umarız Gamze’nin bu başarısı, Türkiye’de spor ve Olimpiyat Oyunları ruhunu yaygınlaştırmaya katkı sağlar. Gamze Bulut’a ve şahsında tüm diğer sporcularımıza şimdiden tüm spor hayatlarında başarılar diliyor, ülkemize daha nice altın madalyalar kazandıracaklarına gönülden inanıyorum.”

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı