"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Etçide Fenerbahçe zirvesi

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile Fenerbahçeli birçok ünlü isim ve üst düzey yöneticiler Nusr-et’e çıkarma yaptı.

Fenerbahçeli Kongre Üyesi olan ünlü işadamı Ferit Şahenk, sahibi olduğu Etiler Nusr-et Steak House’da Aziz Yıldırım ve dostlarını ağırladı. Yemeğe işadamı Mübariz Mansimov, Levent Kızıl, Ömer Temelli, Abdullah Kiğılı, Ömer Çavuşoğlu, Acun Ilıcalı gibi ünlü simalar katıldı. Saatler gece yarısını gösterdiğinde Ferit Şahenk dostlarını tek tek uğurladı. Aziz Yıldırım’ın aracını kendisinin kullandığı ve daha öncekilerin aksine bu kez kendisini çeken gazetecilere gülmesi dikkat çekti.

Babam sağ olsun

Uludağ, Bodrum ve Çeşme’deki Alkoçlar Hotel & Resorts’ün sahibi Ender-Gülşah Alkoçlar çiftinin 19 yaşındaki küçük kızları Aslışah, aile işine merak sarmış, Baba Ender Alkoçlar da, Alaçatı’daki beş odalı ‘128A by Aslışah Alkoçlar’ın işletmesini ona emanet etmişti. Otelin her şeyiyle birebir ilgilenen ve babasının yüzünü kara çıkarmayan Aslışah, Instagram’a yüklediği fotoğraflarda babasına sevgisini gösteriyor.

Kavun karpuzdan nargile

Bodrum’daki Tango restoranlarının sahibi Kazım Ak, nargilede ilginç bir uygulamaya imza attı. Kazım Ak, Yalıkavak Palmarina’da yeni açtığı Shisha Marpuch adlı yeni restoranın bahçesinde, kavun, karpuz ve portakallı nargile hizmeti veriyor. Daha önce Moskova gecelerinde gördüğüm nargileler Kazım Ak’ın girişimiyle yakında Bodrum gecelerinde de moda olacak gibi.

X