Gündem Haberleri

  Esrarengiz ölüm

  Hürriyet Haber
  05.07.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Bayrampaşa - 26 yıllık evli Demir çiftinden Saim Demir (50) önceki akşam 3. kattaki evlerinin balkonundan düşerek ölürken eşi Halime Demir (44) ise başına keserle vurulduktan sonra bıçaklanmış olarak bulundu. Son iki yıldır sürekli kavga ettikleri belirtilen Demir çiftinin başına gelen olayı çözmek için soruşturma başlatan ve çeşitli ihtimaller üzerinde duran polis sır perdesini hastanede yaşam mücadelesi veren Halime Demir'in vereceği ifade ile aralayacak.

  Yıldırım Mahallesi Ak Sokak'ta oturanlar saat 23.00 sıralarında duydukları gürültüyle dışarı fırladı. Saim Deniz'i balkon altındaki beton zeminde, yerde kanlar içinde yatarken gören çevre sakinleri, karısını da evde ağır yaralı olarak buldu. Haseki Hastanesi'ne götürülmek istenen Saim Deniz, yolda can verdi. İstanbul Tıp Fakültesi'ne kaldırılan Halime Deniz ise yaklaşık 3 saat süren bir ameliyata alındı.

  Deniz çiftinin yaklaşık 20 yıl önce Bulgaristan'dan İstanbul'a göç ettikleri, Saim Demir'in bir bisiklet fabrikasında işçi olarak çalıştığı öğrenildi. Çiftin evinde inceleme yapan Cinayet Masası dedektifleri, kanlı bir keser ve olayda kullanılan bıçağı buldu. İki çocuk sahibi çiftin başına gelenleri çözmek için çalışmaya başlarken, Saim Deniz'in eşini öldürdükten sonra intihar etmiş olabileceği yolundaki ihtimalin araştırıldığı ifade edildi. Yoğun bakımda olan Halime Demir'in şuurunun henüz tamamen yerine gelmediği, bu nedenle ifadesine başvurulamadığını belirtildi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı