Gündem Haberleri

  Esprileri kovdurdu mu?

  Hürriyet Haber
  19.01.2011 - 11:07 | Son Güncelleme:

  Altın Küre sunucusu Ricky Gervais'in gecenin ortasında bir süre ortadan kaybolması, yaptığı ağır espriler nedeniyle kovulduğu söylentisine yol açtı.

  Ntvmsnbc'nin haberine göre yaptığı ağır esprilerle ödül törenini izleyenlerin ve salondaki seyircilerin ağzını açık bırakan şakalara imza atan komedyen Ricky Gervais, gecenin ortasında kaybolup döndükten sonra ağır esprilerine son verince hakkında kovulduğuna dair söylentiler çıktı.

  Geceyi düzenleyen HFPA'ya ve başkanına söylediklerinden dolayı cezalandırıldığı iddia edilen Gervais'in menajeriyse aksine kuliste sıcak bir ortam olduğunu, sunucunun bir süre görülmemesinin de önceden planlandığını ifade etti.

  New York Daily News'a bir e-posta yollayan Gervais de "Sunmam gereken herkesi sunup çekildim. Zaten sunduğum insanlar haklarında espri yapacağım ve bu esprileri kaldıracağına emin olduğum kişilerdi. Öyle de oldu." dedi.

  Ancak Gervais'in törende sunarken "Gelmeden önce tuvaletini ben yaptırdım." dediği HFPA başkanı Philip Berk, komedyenin bazı söylediklerini 'kabul edilemez' bulduğunu ve gelecek yıl Altın Küre töreninde tekrar sunuculuk konusunda onu destekleyeceğine emin olmadığını açıkladı.

  Hollywood Reporter'a konuşan Berk, Gervais'in sınırı aştığının altını çizse de İngiliz aktörün şov sırasında kovulduğu iddialarını yalanladı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı