ESKİŞEHİR HABERLERİ

ESOGÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan Gönen’in Gazeteciler Ve Basın Bayramı Mesajı

IHA
23.07.2015 - 17:34Son Güncelleme :

ESOGÜ REKTÖRÜ PROF. DR. HASAN GÖNEN'DEN GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI MESAJI

IHA

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Hasan Gönen 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı ile ilgili bir mesaj yayımladı.
Rektör Gönen, yayımladığı mesajında, basın organlarının önemine dikkat çekerek, “Haber alma ve yayma özgürlüğü ile ifade özgürlüğünün en etkili aracı olan yazılı ve görsel basın organları, ülkede ve dünyada yaşanan gelişmeleri, doğru ve yansız bir şekilde kamuoyunun bilgisine sunarak toplumu aydınlatmak, kamuoyu oluşturmak, eksiklikleri sorgulamak ve yanlışlıkları dile getirmek, kamu yararını gözeterek toplumsal bilinci güçlendirmek suretiyle toplumun haber alma ihtiyacını karşılamak gibi çok önemli görev ve sorumlulukları yerine getirmektedir. Yazılı ve görsel kanallar aracılığı ile bölgemizde ve tüm dünyada yaşanan gelişmeler hakkında her türlü bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmamızı sağlayan, aynı zamanda milletimiz ve devletimiz arasında toplumsal değerlere saygılı, kişisel hak ve özgürlükleri gözeterek tarafsız bir anlayışla, sağlıklı bir iletişim ağı oluşturarak büyük bir fedakarlık ve özveri içerisinde çalışmalarını yürütmekte olan değerli basın mensuplarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını en içten duygularımla kutlarım” diye bildirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden ESOGÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan Gönen’in Gazeteciler Ve Basın Bayramı Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Temmuz 2015 tarihinde saat 17 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ESOGÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan Gönen’in Gazeteciler Ve Basın Bayramı Mesajı haberi güncellenecektir.

ESKİŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ

25 Mayıs 2018, Cuma
 • İmsak
  03:41
 • Guneş
  05:29
 • Öğle
  13:01
 • İkindi
  16:55
 • Akşam
  20:21
 • Yatsı
  22:01
Sayfa Başı