« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Eşofman tamam forma meçhul

Trabzonspor, ‘Belgeleri eksik’ dedi. Galatasaray, oyuncunun avukatını Trabzon’a yolladı. Son çare federasyona başvurup, Burak’ı resmen kadroya katmak...

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

BURAK Yılmaz’ın transferi için arası açılan G.Saray ile Trabzonspor, golcü oyuncunun transferinin resmiyet kazanmasında da karşı karşıya geldi. Burak’ın hem bugünkü forma lansmanında sarı kırmızılı formayı giymesi için dün Galatasaray kanadında, oldukça hareketli saatler yaşandı.

‘Belge tamamlama’ trafiği yaşandı

Trabzonspor, “Burak’ın belgeleri eksik” deyince, G.Saray futbolcunun avukatını gerekli belgelerle 12.30 uçağıyla Trabzon’a yolladı. Avukat, Trabzon’a yapılan 5 milyon Euro’luk ödemenin dekontunu, kulübün imza sirkülerini, yöneticilerin imzaladığı belgeler ve Burak’ın mukavelesini yanında götürdü.

Bugün ilk kez tesislere ayak basacak

G.Saray’ın Burak transferini resmileştirmek ve oyuncuya formayı giydirmek için son çare olarak TFF’ye başvuracağı öğrenildi. Geçen sezon gol krallığı tacını takan Burak’ın bugün yeni takımı ile Florya’da ilk idmanına çıkacağı belirtildi. Ancak Burak’ın, 14.30’da Türk Telekom Arena’da yapılacak forma tanıtımında boy gösterip, gösteremeyeceği belirsizliğini koruyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler