"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Esmer güzel tanıdık çıktı

Gazeteci Rauf Tamer’in reklamcı oğlu Emir Tamer’in aşk hayatındaki hız baş döndürüyor!

Tamer, Demet Akalın’la yaşadığı aşkın ardından Mina Somer’le görüşmeye başlamış ve ilişkisi evliliğin eşiğinden dönmüştü. Daha sonra Vedat Alaton’un eski eşi Nilüfer Zapçı ile yaz aşkı yaşayan Tamer, geçtiğimiz günlerde Murat Dedeman’ın kızı Banu Dedeman’la görüntülendi. Dedeman’la ilişkisi de pek uzun sürmeyen Emir Bey, şimdilerde İrem Güreli’yle birlikte. Önceki günkü gazetelerde “Emir Tamer’in esmer güzeli” haberleriyle yer alan Güreli, daha önce Beşiktaş Kulübü eski Başkanı Serdar Bilgili ile flört etmiş, ardından Kaya Demirer’le nikâh masasına oturmuş ve evliliğini geçtiğimiz aylarda noktalamıştı...

Yeni hastane

Ethica Sağlık Grubu, yeni hastanesi Estethica Levent’i hizmete açtı. Ethica Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan’ın ev sahipliğinde düzenlenen açılış kokteyline Sema Çelebi’nin de bulunduğu çok sayıda ünlü isim katıldı.

Merkezi Etiler’de

Turizm sektöründe hizmet veren Grup Savoy ve Ran Ajans’ın ortaklığında kurulan Double Check Travel’ın Etiler’deki merkez binası açıldı. Halit ve Ömer Karabaşoğlu ev sahipliği yaptığı açılışa Behzat Gerçeker, Ferhat Göçer ve Ömür Gedik gibi ünlü isimler katıldı.

Evlilik yok

Ender Mermerci’yi önceki gün Nişantaşı’nda Hollandalı sevgilisi Herman Van Alkamade ile gördüm. Mermerci, kızı Derin Mermerci’nin Paris’te Cem Uzan’la evleneceği iddiası hakkında “Yok öyle bir şey. Derin evlenmiyor. Evlenecek olsa haber veririz” dedi.

Şehirde caz zamanı

21. Akbank Caz Festivali, Sabancı Müzesi’nde düzenlenen açılış davetiyle başladı. Akbank Yönetim Kurulu Üyesi Murahhas Üyesi Suzan Sabancı Dinçer ve Akbank Genel Müdürü Ziya Akkurt’un ev sahipliğinde yapılan davette Swing müziğin efsane isimlerinden Ray Gelato konser verdi.

Her gün ayrı eğlence

Her çarşamba Arte Tahir’in düzenleyeceği “Türkçe 45’likler” adlı partilere ev sahipliği yapacak olan Bitter Bar, Şaşkınbakkal’daki Chocolate’ın birinci katında açıldı.Chocolate’ın üst katında hizmet veren Taverna’da ise perşembe ve cuma günleri Costa, çarşamba ve cumartesi günleri de Şeyda Erbaş sahneye çıkıyor.

X