« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Eskişehirspor-Saint Johnstone biletleri satışta

Eskişehirspor'un 19 Temmuz'da Saint Johnstone ile yapacağı UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu maçının biletleri satışa çıktı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Gişelerde, açık tribünün 30, kapalı tribünün 50, VİP tribünün 100, misafir tribünün ise 50 liradan sunulan biletlerden 1 saat içinde kırmızı-siyahlı takımın 500 taraftarının satın aldığı bildirildi.

Arkadaşlarıyla birlikte bilet almaya gelen Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü 3. sınıf öğrencisi Ayberk Erdoğan, takımları için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirterek, “Yıllardır hasret olduğumuz UEFA kupası maçı için gereken bütün enerjiyi göstereceğiz. Eskişehirspor'u Avrupa kupalarında hatırlamıyorum. Daha önce Sevilla gelmiş, onuda büyüklerimizden duymuştum. Şu an kendimi mükemmel şanslı hissediyorum. Maç sonucu ise burada 2 farkla yeneriz, deplasmanda da berabere kalıp çıkarız” dedi.

Eskişehirspor taraftarı Metin Nazikkol da, maç için 3 bilet aldığını, kızı ve oğluyla birlikte izleyeceğini anlatarak, şöyle konuştu:
“Almanya'dan izine geldim. Eskişehirspor'u çok seviyoruz. Almanya'da maçları televizyondan sürekli takip ediyoruz. Lig maçlarına daha önce gelmiştik ama Avrupa maçını ilk defa izleyeceğiz, onun için de çok sevinçliyiz. Es-Es'imizin burada 2-0 yeneceğini tahmin ediyorum.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler