Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Eskişehirspor Denizli transferini yalanladı

Eskişehirspor Kulübü İkinci Başkanı Mulla Şahbaz, kulüp başkanı Halil Ünal'ın Yunanistan'a gidip teknik direktör Mustafa Denizli ile görüştüğü iddiasını yalanladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Şahbaz, kulüp yöneticileriyle birlikte Eskişehirspor Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal'ın Mustafa Denizli ile Yunanistan'da görüştüğüne dair çıkan haberleri “asılsız” olarak nitelendirdi.

Söz konusu haberlerin nasıl çıktığını bilemediğini ifade eden Şahbaz, “Bizim hocamız, futbolcularımız, yöneticilerimiz de aynen devam ediyor, devam edecek. Hiçbir değişiklik yapılmayacak. Bu haberler asılsız” dedi.
Eskişehirspor Kulübü Teknik Asbaşkanı Nihat Çuhadar da takımın bir maç yenildiği için fırtına koparmanın anlamı olmadığını söyledi. “Lig çok uzun bir maraton” diyen Çuhadar, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bugünlerde bir maç verdiğimiz zaman böyle hemen kaosa kapılıp, sıkıntıya girmememiz gerekir. Çünkü içimizdeki birlik beraberliği sürdürmemiz gerekiyor. Bu birlik beraberliği biz hem teknik heyet hem futbolcular hem de yönetim olarak sürdüreceğiz. Burada en büyük destekçimiz taraftarımız. Taraftarımız hiçbir zaman karamsarlığa kapılmasın. Eskişehirspor, çok büyük bir camiadır. Biz şu anda hocamızla birlikteyiz. Hocamızla birlikte mücadeleye devam ediyoruz. Biz Eskişehirspor'un geleceğini yönetim olarak herkesten çok iyi düşünüyoruz. Eğer Eskişehirspor sıkıntıya düşerse, mutlaka 'B' planımız vardır, uygulayacağız. Şu anda Mustafa Denizli ya da herhangi bir antrenörle böyle bir görüşmemiz yok. Sonuna kadar hocamızın arkasındayız ve hocamızla birlikteyiz.”

Eskişehirspor Kulübü İdari Asbaşkanı Ekrem Birsen ise çifte bayram yaşatmak istedikleri taraftarlardan, ilk maçta yenilerek üzdükleri için özür diledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz