ESKİŞEHİR HABERLERİ

Eskişehirli Ülkücü Kadınlardan Şehit Ailesine Anlamlı Ziyaret

IHA
26.10.2015 - 12:43Son Güncelleme :

ESKİŞEHİRLİ ÜLKÜCÜ KADINLAR; ERZURUM’UN ŞENKAYA İLÇESİNE BAĞLI İNCEÇAYIR KÖYÜ ORMANLIK ALANINDA PKK’LI TERÖRİSTLERLE ÇIKAN ÇATIŞMA SONUCU ŞEHİT OLAN JANDARMA UZMAN ÇAVUŞ ŞÜKRÜ ŞAHİN'İN ESKİŞEHİR'DEKİ EVİNE, TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDULAR.

IHA

Eskişehirli Ülkücü kadınlar, Erzurum’un Şenkaya ilçesine bağlı İnceçayır köyü ormanlık alanında PKK’lı teröristlerle çıkan çatışma sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Şükrü Şahin’in Eskişehir’deki evine, taziye ziyaretinde bulundular.
Şehit ailesini ziyaret esnasında duygulu anlar yaşandı. Eskişehir Ülkücü İşçiler Derneği İl Kadın Kolları Başkanı Sadiye Aşıcıel, Eskişehirli ülkücü kadınlar olarak, şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Şükrü Şahin’in ailesine taziye ziyaretinde bulunarak başsağlığı dilemek istediklerini belirtti. Aşıcıel, “Eskişehirli şehidimiz Şükrü Şahin kabrinde nur içinde yatsın. Şehidimizin ailesini sahipleneceğiz ve her sıkıntılarında yanında bulunacağız. Sizler bize emanetsiniz, sizleri gözümüzden sakınırız. Bizler de sizin bir evladınızız. Her an yanınızda olduğumuzu ne olur unutmayın. Şehidimizin uğruna canını verdiği hak ve hakikat davası, yani Allah davası ölmeyecek ve bu sancak hep daha yükseklere çıkacak. Şehitlerimizin kanla yazdığı bu kutlu yolu, sizlerin hayır duasıyla bizler daha emin yürüyeceğiz. Allah sizlere hayırlı ömürler versin. Allah sizi başımızdan eksik etmesin” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Eskişehirli Ülkücü Kadınlardan Şehit Ailesine Anlamlı Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 12 43’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Eskişehirli Ülkücü Kadınlardan Şehit Ailesine Anlamlı Ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı