ESKİŞEHİR HABERLERİ

Eskişehir'de tellere takılan balonlar nedeniyle tramvay seferleri durdu

DHA
29.03.2017 - 14:37Son Güncelleme :
DHA

Hakan TÜRKTAN- Saadet YÖRÜKÇÜ/ESKİŞEHİR,(DHA)- ESKİŞEHİR'de çeşitli çizgi film karakterlerinden oluşan balonlar, kent içi ulaşımı sağlayan tramvay hattındaki enerji nakil tellerine takıldı. Tramvay seferlerinin durmasına neden olan balonlar görevliler tarafından indirildi.
İki Eylül Caddesi Çarşı Tramvay Durağı yakınında meydana gelen olayda, aralarında Casper, Tweety ve Pepee gibi çizgi film karakterlerinin olduğu 5 adet balon, tramvay enerji nakil hattı tellerine takıldı. Durak görevlilerinin durumu bildirmesinin ardından Otogar- SSK, SSK- Osmangazi Üniversitesi ve Opera-71 Evler hattındaki karşılıklı sefer yapan tramvaylar durduruldu. Yaklaşık yarım saat sonra bir görevli elinde ucu kancalı uzun çubukla gelerek balonları bulunduğu yerden indirdi. Ardından da tramvaylar yeniden sefere başladı.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Eskişehir'de tellere takılan balonlar nedeniyle tramvay seferleri durdu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 14 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Eskişehir'de tellere takılan balonlar nedeniyle tramvay seferleri durdu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı