« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Eskişehir'de tek hedef 3 puan

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, artık puan kaybına tahammüllerinin olmadığını söyledi. Ünal, kendi sahalarında oynayacakları Denizlispor maçında hedeflerinin 3 puan olduğunu kaydetti.

A.A
SON GÜNCELLEME

Kulüp Başkanı Halil Ünal, sakat ve cezalı futbolcular nedeniyle son haftalarda oynadıkları maçlarda puan kaybettiklerini belirtti. Puan kaybına bundan sonra tahammüllerinin olmadığını ifade eden Ünal, "Şansızlıklar yüzünden son haftalarda eksik kadroyla maçlara çıktık. Bu maçlarda da rakiplerimize puan verdik. Şu an cezalı futbolcumuz yok. Serdar ve Alper'in dışında da sakat futbolcumuz bulunmuyor. Öncelikle kendi sahamızda ard arda Denizlispor ve Ankaragücü maçlarını oynayacağız. Bu iki maçı da kazanıp çıkışa geçmek istiyoruz. Artık bundan sonra puan kaymına tahammülümüz yok" diye konuştu.

Golcü futbolcuları Youla'nın sakatlıktan kurtulmasına sevindiklerini belirten kulüp başkanı Halil Ünal, Denizlispor maçına önem verdiklerini söyledi. Ünal, bu maçta taraftarların takımlarına destek vermesini isteyerek, "Taraftarlarımızd, Denizlispor maçında bizi yalnız bırakmasın. Onlara her zaman olduğu gibi bu önemli maçta da büyük görev düşüyor" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz