GeriSpor Eskisehir'de skandal
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eskisehir'de skandal

Genel Sekreter Bekir Sıtkı Saraç, Recep'in kamp yapılan otele 9 gün boyunca telekız getirdiğinin ortaya çıktığını iddia etti. Önceki gün Aydınsporla sözleşme imzalayan Recep ise bunun asılsız olduğunu belirtti.

Eskişehirspor'da geçtiğimiz yıl forma giyen Recep'in kamp yapılan otele telekız getirdiği iddiası ortalığı karıştırdı. Kırmızı siyahlı kulübün Genel Sekreteri Bekir Sıtkı Saraç, Recep'e otele telekız getirdiği için alacağı kadar para cezası keserek satış listesine koyduklarını açıklarken, önceki gün Aydınsporla sözleşme imzalayan genç futbolcu, bunun asılsız olduğunu söyledi.

Saraç, ‘‘Recep'in Alanya'da yaptığımız ara kampa bir tele-kız getirerek 9 gün boyunca birlikte kaldığını öğrendik. Recep'e bu nedenle 1 milyar 750 milyon lira ceza verdik. Recep'in bizden alacağı da bu kadardı. Şimdi Futbol Federasyonu'na başvurmuş. Biz de kampta tele-kızla kaldığını itiraf ettiği yazılı belgeyi Tahkim Kurulu'na göndereceğiz. Sonuç alamazsak Bölge İdare Mahkemesi'ne dava açarız'' dedi.

Recep ise alacaklarını ödememek için Eskişehirspor'un bu iddiayı ortaya attığını belirterek, ‘‘30 Mayıs'ta sözleşmem sona ermişti ancak Eskişehirspor alacaklarımı ödememek için 2 Haziran'da bu tür bir iddiayla bana ceza kesti. Böyle bir olay kesinlikle olmadı. Benimle birlikte formsuzluğu gerekçesiyle alacağı kadar ceza kestikleri Erdoğan'la Futbol Federasyonu'na başvurduk ve bonservislerimizi gerekçeli karar ile aldık. Ardından eski kulübümüz Aydınspor ile sözleşme imzaladık'' diye konuştu.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle