Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Eskişehir'de sezon açıldı

  Eyüp KELEBEK/ESKİŞEHİR, (DHA)
  01 Temmuz 2012 - 17:34Son Güncelleme : 01 Temmuz 2012 - 19:26

  ESKİŞEHİR’de Büyükşehir Belediyesi’nin Kent Park içerisine yaptırdığı 350 metrelik yapay plajda sezon açılışı yapıldı. Yapay plaja, kadın ve çocuklar büyük ilgi gösterdi.

  Gökmeydan Mahallesi’ndeki Kent Park içerisinde bulunan yapay plajın yaz sezonu açılışı vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Kadın ve aileler ile yalnız gelen erkekler için ayrılan 2 bölümün bulunduğu plaj gün boyunca dolup taştı.

  İŞTE ESKİŞEHİR'DEKİ YAPAY PLAJ / FOTO-GALERİ

  ESKİŞEHİR’DE PLAJ SEZONU AÇILDI / WEB TV

  Büyükşehir Belediyesi Yapay Plaj sorumlusu Ercan Turan, yaz sezonu açtıklarını belirtti. Turan, palajla ilgili olara şu bilgileri verdi:

  "Eksikliklerimizi giderip sezonumuzu açtık. Plaj yaz sezonu boyunca sabah saat 10.00’dan akşam saat 18.00’e kadar hizmet verecek. Hafta içi 5 lira, hafta sonu da 7.5 lira karşılığında plaja girilecek. Fiyatlar geçen yılın aynısı. 4 yıldır hizmet sunduğumuz plajımızda 150 adet şezlong var. Bu yetersiz kalıyor. Ancak 350 metrelik yapay plajda şezlong sayısını artırsak yürüyecek yer kalmaz. Bu nedenle vatandaşlar buraya gelirken üzerinde güneşlenebileceği şeyler getirebilirler."

  Yapay plaja Eskişehirlilerin yanı sıra civar illerden de gelenler oldu. Vatandaşlar yaz sıcağında deniz özlemini bu plajla giderdiklerini söyleyerek Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür etti.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı